Zakoni i propisi - Pravni savjeti 11 31.01.1997 Odluka o odlikovanju Redom Petra Zrinskog i Frana Krste Frankopana s pozlaćenim pleterom broj 01-012-97-5/1
     
   

Internet i poslovne usluge za poduzetnike


Besplatna izrada web stranice za tvrtke, obrtnike i udruge

Poslovni forum d.o.o. ove godine obilježava dvadeset godina uspješnog poslovanja. Tim povodom, poklanjamo Vam BESPLATNU izradu CMS web stranica.
Inače, redovna cijena izrade CMS web stranica je 3900 kuna + PDV

Link za opširnije informacije o BESPLATNOJ izradi web stranica

 
 
     


Link na pregled svih poslovnih i internet usluga



Neslužbeni pregled iz Narodnih novina:

PREDSJEDNIK REPUBLIKE HRVATSKE

Na temelju članka 98. Ustava Republike Hrvatske i članka 2. stavka 1. Zakona o odlikovanjima i priznanjima Republike Hrvatske ("Narodne novine", broj 20/95), a na prijedlog ministra obrane i Državnog povjereništva za vojna odlikovanja, donosim

ODLUKU

kojom se odlikuju

REDOM PETRA ZRINSKOG I FRANA KRSTE FRANKOPANA S POZLAĆENIM PLETEROM

Kao časni znak vječnog spomena poginulima za hrvatsku državu u ratu

1. ADAŠEVIĆ JOZIN LJUDEVIT 0202943172976

2. ADŽAGA PERIN ANTO 1701976

3. ADŽAGA IVIN PAVO 2709972124113

4. AGATIĆ ANTIN GORAN 2605973193046

5. AGOSTINI FRANJIN MARIO 3108967192801

6. AHMIĆ ŠEMSIN MEHO 2501960120945

7. AJANOVIĆ NEĐIBOV DENIS 2806970193620

8. AKRAP LOVRIN IVO 2101973191606

9. AKRAP IVIN DRAGAN 1404961191596

10. ALILOVIĆ JOZIN FRANJO 0710968191605

11. ALILOVIĆ ANTIN BORISLAV 0508953191613

12. ALILOVIĆ MARKOV FRANJO 0310962193616

13. ALILOVIĆ IVIN MARINKO 2809965193627

14. ALILOVIĆ ANTIN SLAVKO 0405961193613

15. ANIĆ MIJIN ANTO 1311960193066

16. ANIĆ ANTIN ZORAN 3005967193618

17. ANDJELIĆ MATIN MARINKO 1509941172004

18. ANDRIĆ MARKOV JANKO 3101959194272

19. ANDRIĆ IVIN PERO 2308957171216

20. ANDRIĆ IVANOV MARKO 0304971122624

21. ANDRIĆ MARKOV KREŠIMIR 1402960193045

22. ANDRIĆ FRANJIN DIDAK 2112974192179

23. ANDRIĆ NIKIN DOMINKO 1008971193039

24. ANDRIĆ BLAŠKOV MARKO 2106974173972

25. ANDRIĆ PAVIN IVAN 2612972

26. ANĐELIĆ IVANOV ANTO 2206953190014

27. ANIĆ BRANKOV DARKO 0907957192802

28. ANIĆ IVIIN NIKOLA 2710972172005

29. ANIĆ STIPIN JOZO 2103956190062

30. ANTO TADIJIN GRBAVAC 1701959190005

31. ANTOLOVIĆ IVANOV MIRKO 1012962122630

32. ANTOLOVIĆ NIKIN JOZO 3011934122626

33. ANTOLOVIĆ ANTIN PERO 2710966193829

34. ANTOLOVIĆ NIKOLIN MARIJAN 0709953122633

35. ANTOLOVIĆ MARKOV BRUNO 0807969193828

36. ANTOLOVIĆ MARKOV IVO 0509955122623

37. ANTOLOVIĆ JANKOV ZDENKO 0803973122636

38. ANTOLOVIĆ MARKOV IVICA 2406970194278

39. ANTOLOVIĆ NIKIN IVO 1406962122620

40. ANTUNOVIĆ IVIN DRAGO 2511965191830

41. ARSENOVIĆ ZORANOV JOSIP

42. ARTMAGIĆ ILIJIN ILIJA 0509962124119

43. AUGUSTINOVIĆ IVIN IVICA 1901952193040

44. AUGUSTINOVIĆ ZDRAVKOV NARCIS 2502970193037

45. AUGUSTINOVIĆ RUTKOV JOZO 2210967193048

46. AUGUSTINOVIĆ MATIN IVAN 1205946193032

47. AUGUSTINOVIĆ IVIIN BORIS 0509977193052

48. AUGUSTINOVIĆ IVIN VILIM 1707961193052

49. BABAN PETROV VJENCISLAV 1111955171217

50. BABAN JURIN STJEPAN 1208952174359

51. BABAN FRANJIN STJEPAN 2202963172094

52. BABIĆ LUKIN LUKA

53. BABIĆ MIJIN EDUARD 0607943171213

54. BABIĆ ALOJZOV MATO 1705972193035

55. BABIĆ PERIN SLAVKO

56. BABIĆ MATIN JOSIP 2008976193618

57. BABIĆ LUKIN JOSIP 2808973171225

58. BABIĆ ANĐELKOV JOSIP 0904964193637

59. BABIĆ NIKIN ANTO 1106962193036

60. BABIĆ STIPIN JOSIP

61. BABIĆ JOZIN IVICA 2309947193048

62. BABIĆ ILIJIN ILIJA 3005961122638

63. BABIĆ TADIJIN IVAN 0804954123598

64. BABIĆ ALOJZIJA MIROSLAV 2701969173978

65. BABIĆ MIJIN ANTO 2009959123599

66. BABIĆ PERO DRAGAN 1507967193659

67. BABIĆ RAFOV ILIJA 0201959173988

68. BABIĆ JURIN BOŽO 2511961190063

69. BABIĆ MATIN DRAGO 0301947193635

70. BABIĆ DRAGIN IVICA 1704958192801

71. BADROV PERIN NIKO 0405954193616

72. BADROV NIKIN FABIJAN 0811930193613

73. BADROV ANTIN BOŽIDAR 1012973193629

74. BAGARA ILIJIN VINKO 3005968122633

75. BAGARIĆ DRAGIN DALIBOR 1402974191592

76. BAGARIĆ IVIIN MIRKO 2203973191611

77. BAGARIĆ JURIN DRAGO 0403948192818

78. BAGARIĆ JOZIN MIJO 3103953171214

79. BAGARIĆ FABIJNOV NIKOLA 0902973191216

80. BAGAVAC IVIN STJEPAN 0101955192215

81. BAGAVAC MIJIN BRANKO 0701963192175

82. BAJIĆ IVANOV ŽARKO 0201962120143

83. BAJO TOMIN ZORAN 2101973190048

84. BAKOVIĆ IVANOV ZORAN 0305960190012

85. BAKOVIĆ ILIJIN PAVO 1811970102081

86. BAKOVIĆ DRAGUTINOV JOSIP 0308965190001

87. BAKULA PETROV MARKO 1105946194271

88. BAKULA PERIN JOSIP 2006953172012

89. BAKULA MARKOV IVICA 0802970194273

90. BALTA FRANIN NIKICA 2902968193075

91. BALTA MATIN FILIP 0609961193030

92. BALTA FRANJIN ANTO 1009959193046

93. BALTA NIKIN IVO

94. BALTA MATIN LUKA

95. BALTA FRANIN JOZO 1708971193030

96. BALUKIĆ DOMINOV GORAN 2504972123582

97. BAN MATIN BRANKO 1509959172092

98. BANDIĆ MARKOV MARINKO 3112964193820

99. BANDIĆ ŠIMIN IVO 0506966193841

100. BANOVIĆ IVIN MATO 2608957122626

101. BANOVIĆ NIKIN KARLO 0812946122631

102. BANOVIĆ ANTIN DRAGO 0409967122621

103. BANOVIĆ NIKIN MARIO 2101973192815

104. BANOVIĆ LUKIN SLOBODAN 2310974171216

105. BANOVIĆ JOZIN LJUPKO 2801965193057

106. BANOVIĆ IVIN FRANJO 2001951122625

107. BANOVIĆ ANTIN STIPO 3009945

108. BARAĆ FRANJIN JURICA 2304960

109. BARAĆ ZVONKOV BOJAN 2605971193049

110. BARAĆ ZVONKOV DAVOR

111. BARBIĆ IVIN ANĐELKO 0711962171218

112. BARBIĆ FABIJANOV IVO 1610940193032

113. BARBIĆ ŽIVKOV ZDENKO 2304973193046

114. BARBIĆ VINKOV MILENKO 1808973171217

115. BARBIĆ IVIN MIRKO 2011950177175

116. BARBIĆ NIKIN MARKO

117. BARBIĆ NIKOLIN MARIJAN 3110958193042

118. BARBIĆ FERDIN TOMO 3007962193043

119. BAREŠIĆ PERIN SLAVKO 2110960172091

120. BAREŠIĆ MARKOV RAJKO 2004974171232

121. BAREŠIĆ ILIJIN IVO 1806972194288

122. BAREŠIĆ IVIIN MARKO 0303956171507

123. BAREŠIĆ DRAGIN VLATKO 1712967172093

124. BAREŠIĆ ANTIN MARKO 1505957193623

125. BAREŠIĆ-FRANJIĆ MILKOV ANTO 0212968193616

126. BARIĆ STIPIN IVICA 1507972124134

127. BARIĆ MIJIN RENATO 0111973

128. BARIĆ JAKOV TVRTKO 2703965102084

129. BARIŠIĆ IVIIN ANĐELKO 2110969172094

130. BARIŠIĆ MARKOV MARIO 1508974

131. BARIŠIĆ BRANKOV JURO 0511971102087

132. BARIŠIĆ JOZIN FRANJO 2707940172098

133. BARIŠIĆ JOZIN STJEPAN 0803955172103

134. BARTULA MARIJANOV PERO 1711962172005

135. BAŠIĆ PETROV MIRKO 2210957191574

136. BAŠIĆ MIJIN PETAR 1906952124121

137. BAŠKARAD ANTIN DARIO 0102975193621

138. BAŠKARAD DRAGIN FRANJO 0310967193614

139. BATALIJA IVANOV MIROSLAV 2605969193627

140. BATARILO ILIJIN DRAGO 3101951172003

141. BATARILO MARKOV JOZO 2501942172002

142. BATARILO MARIJANOV VLADO 0612960190020

143. BATARILO JOZIN IVICA 1310969122625

144. BATARILO MARIJANOV STJEPAN 3112964190015

145. BATINIĆ MATIN FRANJO 1112943191596

146. BATISTA NIKIN NIKICA 2512969191598

147. BAVRKA IVIN NIKO 0806961192803

148. BAVRKA IVIN MLADEN 2211964192810

149. BAVRKA NIKIN DOMINKO 3004971192816

150. BEBLEK MATIN ŽELJKO 1005965171210

151. BEGIĆ STIPIN MARKO 1705957192804

152. BEJIĆ IVANOV ZORAN 1507975120024

153. BELJAN IVIN MIROSLAV 1708964193076

154. BENCUN PETROV VASO 1401950192184

155. BENCUN NIKOLIN ŽELJKO 3001963172009

156. BENDER CVJETKOV VLADIMIR 0603954193043

157. BENIĆ STJEPANOV ZDENKO 2404964192186

158. BENIĆ MIJIN PETAR 0107947192174

159. BENIĆ FRANJIN MARINKO 1002955192172

160. BEŠIĆ ANTIN LJUBAN 1011963172090

161. BEVANDIĆ MIRKOV DRAŽEN 1209970122668

162. BEVANDIĆ IVIN JOZO 1704966122621

163. BILANDŽIJA MATIN LJUPKO 0507961102089

164. BILANDŽIJA IVIN JURO 0112968102087

165. BILANDŽIJA FRANJIN ANDJELKO 1903968102080

166. BILANOVIĆ ANTIN IVO 0102934193064

167. BILAVIĆ STIPIN DRAGAN 1110974193039

168. BILETIĆ NIKIIN VLATKO 1411970171219

169. BILETIĆ IVIIN DRAGAN 2811967172003

170. BILETIĆ TOMIN MIJO 0705959172002

171. BILIĆ STJEPANOV NIKO

172. BILIĆ STIPIN NIKOLA 1008943193058

173. BILJAKA PERIN MLADEN 1711974193059

174. BILJAKA MARKOV IVO 0605933193615

175. BILJEŠKO ANTIN VINKO 1002959193041

176. BILJEŠKOVIĆ PERIN TVRTKO 2311957103920

177. BILOBRK RADOVANOV BARE 0310947193030

178. BILOBRK NIKOLIN JURAJ 1310934193043

179. BILONIĆ JOZIN ILIJA 2808963124117

180. BILUŠIĆ MARKOV DRAGAN 2111971191280

181. BJELANOVIĆ IVANOV JOZO 0504961123605

182. BJELOBRK STIPIN ILIJA 1005968193037

183. BLAŠKIĆ PERIN IVO 2103933172008

184. BLAŽEVIĆ MIRKOV NIKOLA 3108969193058

185. BLAŽEVIĆ NIKOLIN MARKO 2211970193063

186. BLAŽEVIĆ ZVONKOV EDITA 0205977197814

187. BLAŽEVIĆ JOZIN JOZO 3010931191590

188. BLAŽEVIĆ IVIN MIRKO 1402943192809

189. BLAŽEVIĆ FRANJIN JOSIP 1809955191592

190. BLAŽEVIĆ BLAŽANOV MARINKO 0101975191622

191. BLAŽEVIĆ IVIN DRAGO 1811967102081

192. BLIZNAC PEJIN STIPO 1601952103927

193. BOBAŠ PERIN STIPO

194. BOBAŠ NIKIN GORAN

195. BOBAŠ FRANJIN SREĆO 2302963193037

196. BOBAŠ FABIJANOV SLAVKO 0507946193051

197. BOBAŠ FRANIN DARIO 2009966193624

198. BOBAŠ-PUPIĆ MIJIN PERO 2809970193031

199. BOBAŠ-TOMIĆ VLADIMIROV JOZO 0805963193619

200. BOGDAN ANTIN DRAGAN

201. BOGIĆ MIJIN JOZO 1702961102101

202. BOGIĆ STIPIN ANTO 1804964102081

203. BOJANIĆ MATIJIN TOMISLAV 0803978

204. BOKULIĆ FABIJANOV FRANJO 2501974193066

205. BONIĆ ŠIMIN PETAR 1111966124113

206. BONIĆ MARKOV MARKO 2807967194288

207. BONIĆ IVIN JOSIP 0611962194272

208. BONIĆ IVIIN NIKO 2510968194298

209. BORAS ANTIN MARKO 1402960193843

210. BOROVIKIĆ STJEPANOV ANĐELKO 2405955192181

211. BOROVIKIĆ FILIPOV DRAGAN 0501969192198

212. BOROZ IVIN FABIJAN 2209959122656

213. BOŠNJAK FRANJIN VIKTOR 2404970171216

214. BOŠNJAK MARKOV IVAN 2708961171237

215. BOŠNJAK MATIN MARIO 2010975193627

216. BOŠNJAK ANĐELKOV MARKO 1709965171234

217. BOŠNJAK MARIJANOV ŽELJKO 1608970171217

218. BOŠNJAK JERKOV ALOJZ 2709938193629

219. BOŠNJAK IVIN ANTO 1301938171215

220. BOŠNJAK MATIN MIROSLAV 0102971171216

221. BOŠNJAK IVIN IVICA 1303958124127

222. BOŠNJAK ALOJZIJEV NENAD 1808960172028

223. BOŠNJAK NIKIN MARINKO 0507966193619

224. BOŠNJAK NIKIN ANTO 0408932191597

225. BOŠNJAK JOZIN ŽARKO 1706973191601

226. BOŠNJAK JURIN BRUNO 0503956171212

227. BOŠNJAK MIRKOV SLAVKO 2404955171218

228. BOTIĆ NIKOLIN SREĆKO 1702969193610

229. BOŽIĆ MIJIN ANTO 1701970

230. BOŽIĆ BRANKOV OLIVER 2309972173973

231. BOŽIĆ PERIN JOSIP 1503961171216

232. BOŽIĆ MATIN VESKO 0202952193058

233. BOŽIĆ MATIN ANTO 0603972193077

234. BOŽINOVIĆ ANTIN HRVOJE 1308951102081

235. BRAAK-DUJMOVIĆ SLAVKOV PREDRAG 2602972193033

236. BRADARA MARKOV ANTO 1601946172005

237. BRADARA PETROV NIKOLA 2209971172006

238. BRADARA MIJIN PERO 0101940172013

239. BRADARIĆ MILANOV VINKO 3010969123599

240. BRADARIĆ JOZIN JOZO 1703953123600

241. BRAJZ JURIN VLADIMIR 3011961193837

242. BRALIĆ STIPIN MARIO 2302970193093

243. BRALO ILIJIN IVICA 1703967193636

244. BRDJANOVIĆ IVIN STANKO 0705953171213

245. BRKAN IVIN BRANKO 0802966193637

246. BRKIĆ NIKIN VINKO 2207945172097

247. BRKIĆ MARKOV ALOJZIJA 2103938173978

248. BRKIĆ MATIJIN RUDO 1302943193045

249. BRKIĆ ANDRIN PERO 2808961123598

250. BRKOVIĆ IVANOV ZRINKO 2107968191590

251. BRKOVIĆ ANTIN ILIJA 2804971120001

252. BRNADA IVIIN DARIJO 3008972191592

253. BRNADA PERIN PERO 2004954191593

254. BRNADA ANTIN IVICA 0404952191598

255. BRNARDA SLAVKOV JURE 2204964191605

256. BRNJIĆ IVIN GABRIJEL 1207953191595

257. BRTAN JOZIN MARKO 1409953102101

258. BRTAN STIPIN FRANJO 2508967102092

259. BRTAN JURIN VINKO 1904974102080

260. BRTAN ANTIN BRANKO 2508949

261. BRTAN ANTIN IVO 0102958102086

262. BUBIĆ MIJIN MIROSLAV 2102956173970

263. BUDEŠ MATIJIN ZORAN 2310964102097

264. BUDIM ILIJIN TADIJA 2808963193828

265. BUDIM MARKOV NIKO 2411967193822

266. BUDIMIR ILIJIN MATO 1501972122648

267. BUDIMIR MILKOV ANTO 0905970193610

268. BUDIMIR PERIN DRAGAN 0201973122621

269. BUDIMIR FABIJANOV JOSIP 2001963191263

270. BUDULICA PERIN VIKTOR 1504944124111

271. BUDULICA PERIN MATO 1008950124118

272. BUHIĆ DRAGUTINOV IVO 2104966190032

273. BUHIĆ DRAGUTINOV MARKO 0401957190027

274. BUHIĆ DRAGUTINOV ZORAN 1702957190039

275. BULAJIĆ MARKOV PETAR 0508972194275

276. BULAJIĆ NIKIN JOZO 1902948194284

277. BULAJIĆ IVIN PERO 2408960194299

278. BULAJIĆ IVIN MARINKO 1808964194271

279. BULIGOVIĆ JOSIPOV MARIO 0602972193054

280. BUNGIĆ MARJANOV RADOVAN 1503972102089

281. BUNIĆ NIKIN DRAGAN 1711958193626

282. BURAZEROVIĆ JOZIN FRANJO 0301962193862

283. BURAZEROVIĆ IVIN MARKO 2208947193829

284. BUZIĆ ŽARKOV MILENKO 1806958192809

285. BUZUK ANTIN VINKO 2108955172003

286. ABRO VLATKOV ANTO 2904970193042

287. CAKALIN ŽARKOV SLOBODAN 2103971193043

288. ALAGA PETROV MARKO 0504952172091

289. ALIĆ MARIJANOV FRANJO 2609950120004

290. ALIĆ MARIJANOV JOSIP 2510958193616

291. ALIĆ VINKOV MIRKO 2104960190022

292. ANAR JOZIN MIJO 2602963123598

293. ANAR MARKOV LUKA 0910973123586

294. ANAR MARIJANOV MARIJAN 1708965120013

295. ANAR MATIN ILIJA 2004971123586

296. ANAR STIPIN ANTO 2104956120001

297. APEK MATIN IVICA 3101970172094

298. APELJ ANTIN IVICA 1507963171219

299. APELJ JOZIN IVICA 1607969172661

300. ĆATO RISTIN RADE 0103950193615

301. ĆATO MLADENOV ZLATKO 0311965193613

302. ČAVAR MARKOV JADRANKO 1601973

303. ČAVARA JOZIN MARIJAN 0102936191603

304. ČAVARA IVIN PERO 1502968191615

305. ČEURA IVIIN MATO 0203960193628

306. ČEKO LOVRIN IVO 1508968193063

307. ČEKO LJUBIN FRANJO 3010958193617

308. ČEKO FABIJANOV BLAŽENKO 1901972193063

309. ČEKO LJUBOMIROV JAKO 3108972193611

310. ČEKO VLADIN DARIJO 1812974193033

311. ĆELAN NIKIN ANTO 0206960172091

312. IA VINKOV NIKICA 2008952172091

313. IA ANTIN IVICA 0605964172098

314. IAK ILIJIN ANTO 1710941124128

315. CIGELJ ANTIN MIJO

316. CIGELJ NIKIN DRAGO 2202952172092

317. OBANAC JURIN IVANKO 1310963192803

318. OBANAC JURIN JOSIP 1006968192800

319. OKARA MARKOV PERO 2809950

320. OLIĆ IVANOV MIJO 2108965124112

321. ONDA FRANJIN PERO 2608971192806

322. ĆORIĆ STJEPANOV MIJO

323. ĆORIĆ ILIJIN PERO 2505965193072

324. ORIĆ ILIJIN MIRKO 1602971192805

325. ORIĆ JURIN ŽELJKO 0605962192806

326. ORIĆ PERIN IVICA 0812956172092

327. ORIĆ STIPANOV DRAGUTIN 0901944192805

328. ORIĆ NIKIN ANTO 0811938171213

329. ĆORUŠA MARKOV NIKO 2502971194270

330. ĆOSIĆ MIJIN VINKO 1607954191597

331. ĆOSIĆ NIKIIN MILENKO 1908973191603

332. ĆOSIĆ AUGUSTOV AUGUST 0210942192805

333. ĆOSIĆ STIPIN ANTO 1109965192803

334. ĆOVIĆ VLADIMIROV ADAM 1104963193053

335. CREPULJA STJEPANOV SLAVKO 050895192173

336. CRNOJA PAVIN IVO 2508962102086

337. ČUIĆ NIKIN MATAN 2908962191591

338. ČURAK IVIN MLADEN 1908958192822

339. ČURIĆ MATIN STIPO 1812966190009

340. ČURIĆ MARIJANOV LUKA 0407942192188

341. ČURKOVIĆ IVIN ANTO 0412969102081

342. ĆURO IVIN FRANJO 2909957122634

343. ČUTURA ILIJIN STIPO 1709970123647

344. ČUTURIĆ PERIN STIPO 0909970171248

345. CVITANOVIĆ FRANJIN ŽELJKO 1202972192800

346. CVITIĆ ILIJIN PEJO 0211958102128

347. CVJETKOVIĆ JOSIPOV IVO 0201956171224

348. CVJETKOVIĆ FRANIN BRANKO 1406969171228

349. CVJETKOVIĆ FRANIN MARKO 2504963171213

350. CVJETKOVIĆ MARKOV IVICA 2106956171210

351. CVJETKOVIĆ ANTIN JURO 1208963172099

352. CVJETKOVIĆ JURIN MATO 1609954171211

353. DADŽIĆ JERKOV MARKO 2006952192804

354. DAVIDOVIĆ JAKIN KARLO 2302963330220

355. DEANOVIĆ PERIN SILVO 0801970173970

356. DEJANOVIĆ ANTIN IVICA 0505972160002

357. DELIĆ ANTIN MILKO 1311965193617

358. DELIJA ANTIN STIPO 2805963193055

359. DELIJA-MATOŠEVIĆ PERIN ŽIVKO 1408969193046

360. DIDAK JURIN SLAVKO 2309963193058

361. DIDAK MIRKOV MARKO 120394819303

362. DILBER MARKOV MARIJO 2504972174136

363. DILBER MATIN VESKO 2205966174135

364. DILBER DOBRIN MATO 1909967172008

365. DJAK ANTIN JURO

366. DJAKOVIĆ ANTIN BOŽO

367. DJAKOVIĆ ŽELJKOV KRUNO 17099631

368. DJEPINA IVIN BRANKO 1905961193040

369. DJOGAŠ MATIN IVO 2505955102101

370. DJOGO IVANOV ANTO 1306964171772

371. DJOTLO STIPIN JADRANKA 2908974

372. DJOTLO FABIJANOV JAKO 1509959193618

373. DODIK MIHOVILOV IGOR 1103974173988

374. DODIK MIHOVILOV JOSIP 0707968173983

375. DODIK JOZIN LUKA 1506963173975

376. DODIK MATIN ANDRIJA 0908971173976

377. DODIK DAVIDOV ŽELJKO 1706957173970

378. DODIK SLAVKOV MLADEN 1509959173978

379. DOMIĆ NIKIN PERICA 2107955

380. DOMIĆ MARKOV ZORAN

381. DOMINOVIĆ JOZIN TIHOMIR 1009962192808

382. DOMINOVIĆ IVIN ANTO 0209969173979

383. DOMINOVIĆ ILIJIN ILIJA 2510948124128

384. DOVODJA MARKOV VINKO 2711943193038

385. DOVODJA TADIJIN IVO 0804968193033

386. DRAMAC VINKOV LJUPKO 0802959193052

387. DRAŽETIĆ FRANJIN MARKO 0608960103929

388. DRLJO IVANOV VINKO 2609961172103

389. DRMA ILIJIN STJEPAN 2402966172094

390. DRMA MIJIN BLAŽENKO 1807968172098

391. DRMIĆ JOZIN ILIJA 3010967193638

392. DRMIĆ LJUBIIN STIPO 3008964193616

393. DRMIĆ MARKOV ILIJA 0504952192807

394. DRMIĆ ANTIN NIKO 0103960193613

395. DUJIĆ FRANJIN ZDRAVKO 1905970192804

396. DUJIĆ IVANOV ŽELJKO 0503974124116

397. DUJMUŠIĆ IVIIN GORDAN 1311960

398. DUJMUŠIĆ DANIJELOV MIRKO 0703944193031

399. DUJO IVIN FRANJO 1107974192813

400. DUJO ANTIN IVO 0401962192828

401. DUMANIĆ MIJIN MARKO 2404934193629

402. DUNDJER ANDRIJIN ILIJA 2407964122636

403. DUNDJER NIKIN ANTO 1108945194277

404. DUNO JOZIN MARINKO 1904958172026

405. DUSPER PETROV NIKOLA 2309952193838

406. DUSPER ANTIN FRANJO 27109471

407. DUVANIĆ TADIJIN JOSIP 2207961193835

408. DUVANIĆ IVIIN JOSIP 2510964193830

409. DUVNJAK JOZIN IVICA 0203970124118

410. DUVNJAK PETROV STIPO 1505961

411. DUVNJAK ANTIN NIKO 2708947124129

412. DUVNJAK MATIN ŽELJKO 2002973124129

413. DŽAMBAS STIPIN MARKO 2209965192801

414. DŽAMBO MARKOV ANTO 1104955122627

415. DŽAMBO MARKOV ANDRIJA 2405958122648

416. DŽEPIĆ MATIN PERO 1306948171228

417. DŽEPINA MATIN ANTO 2801960

418. DŽIDO ANTIN JOZO 2802966124112

419. DŽOJA LJUBOMIROV STJEPAN 2801959173974

420. ĐOTLO STIPIN ANTO 0405962193617

421. ĐOTLO PERIN ANTO 2201959193617

422. ELDIĆ DRAGIN BERISLAV 1211966193039

423. ERAK BRANKOV BOŠKO 2609956193054

424. ERAK BRANKOV LJUPKO

425. ERCEG JURIN JURO 1803962124118

426. ERIĆ IVIN DRAGO 3110958193077

427. FAJIĆ HAMZOV REDŽO 1306947123586

428. FILIĆ FILIPOV MIKA 0711956

429. FILIPOVIĆ MIJIN MIRO 1307955193034

430. FILIPOVIĆ ANTIN ZDRAVKO 0712938193045

431. FILIPOVIĆ VINKOV DARIJO 1201969193611

432. FILIPOVIĆ ŠIMIN LJUBAN 2411972192187

433. FIŠIĆ PERIN JOZO 2712929192807

434. FIŠIĆ SLAVKOV DRAGAN 2008966192818

435. FRANJGA STIPIN NIKO 0204960192804

436. FRANJIĆ JOSIPOV BOŠKO 2512968173977

437. FRANJIĆ MIRKOV FRANJO 2402970193616

438. FRANJIĆ ANTIN DRAGAN 2509975173981

439. FRANJIĆ JURIN MARINKO 0105958173977

440. FRANJKOVIĆ ILIJIN NIKICA 0605953173976

441. FRANKOVIĆ MARTINOV JOSIP 0501974172010

442. FRELIH JAKOVA IVICA 3001962192804

443. FRLJIĆ IVIN MIRKO 0809948193624

444. FRLJIĆ IVIN ANTO 0603965193622

445. FRLJIĆ MATIN JOZO 0906971193629

446. FRLJIĆ MATIJIN ZORAN 0507966193627

447. FURUNĐIJA ANTIN IVO 0906939193625

448. GABRIJEL JOHANOV ALBERT 1210960193030

449. GADŽIĆ IVANOV DRAGO 3008970124111

450. GADŽIĆ MIJIN JOZO 2301968192822

451. GALIĆ FRANJIN JOSIP 0210974194273

452. GALIĆ FRANJIN IVICA 0701973194273

453. GALIĆ IVANOV PETAR 1806947194273

454. GALIĆ MIJIN SINIŠA 1204971172000

455. GARIĆ MARKOV TVRTKO 1611973193034

456. GARIĆ IVIN VINKO 2609956193615

457. GARIĆ JOZIN TVRTKO 2410973193067

458. GAŠIĆ IVANOV VINKO 2502957193822

459. GAŠIĆ ANTIN MATO 1210963120069

460. GAVIĆ IVIIN ANTO 2405961122632

461. GAVRAN PERIN ŽELJKO 0912971172095

462. GAVRAN FRANJIN JOZO 1209955172094

463. GAVRAN JAKOVA MATO 0602951171212

464. GAVRANIĆ PILIN ŽELJKO 0903968103938

465. GAVRANOVIĆ IVIN VLADO

466. GAVRIĆ TUNIN JOSIP 0802968123598

467. GAVRIĆ JURIN NIKO 2102949123604

468. GAVRIĆ IVIN PERO 1404969173988

469. GAZIBARIĆ MARKOV GORAN 3009971193032

470. GAZIBARIĆ MARKOV DRAGAN 3009971193040

471. GLAVAŠ NIKOLIN JOSIP 1409967193046

472. GLAVOEVIĆ NIKIN PERO 2209941171215

473. GLUŠAC MILETIN IVICA 1504974172021

474. GOJSILNOVIĆ MARKOV JANKO 2112974172100

475. GOLUB ILIJIN SMILJAN 0411965171215

476. GOLUBOVIĆ ZVONKOV ŽELJKO 2808958102083

477. GOŠIĆ ALEKSANDROV BORISLAV 1407961191595

478. GRABOVAC ANTIN DRAGO 2810950193610

479. GRABOVAC ANDJELKOV VINKO 1204964114138

480. GRABOVAC ANTJELKOV MIJO 0801970174144

481. GRABOVAC ANTIN IVICA 0808966172003

482. GRABOVAC JOZIN KARLO 0301960193628

483. GRABOVAC TOMIN IVO 2307974172007

484. GRABOVAC JOZIN JANKO 2711972172000

485. GRBAVAC MARKOV NEDELJKO 3101966190029

486. GRBAVAC MARKOV ANTO 2107952190055

487. GRBAVAC MARKOV ILIJA 0112964190030

488. GRBAVAC MARIJANOV ZDRAVKO 2506967190002

489. GRBEŠA TOMIN NIKOLA

490. GREBENAR ANTIN ANTO 0908957193619

491. GREBENAR ANTIN IVO 2707960193613

492. GRGIĆ LUKIN VINKO 0508964102094

493. GRGIĆ MIJIN LJUBOMIR 0101962192301

494. GRGIĆ RAFAELOV MLADEN 0406973102081

495. GRGIĆ MARKOV MARKO 0404961124127

496. GRGIĆ PERIN ANTO 2509934193617

497. GRGIĆ PEJIN JOSIP 0108963102092

498. GRGIĆ IVIN DRAGO 1703945193624

499. GRGIĆ IVIN PETAR 0303942193648

500. GRLIĆ FRANJIN IVICA 2901969193854

501. GRLIĆ ANTIN TADIJA 2708974122626

502. GRUBEŠIĆ MARKOV MIJO

503. GRUBEŠIĆ PERIN ZDRAVKO 1807969191592

504. GRUBEŠIĆ JOZIN SLAVKO 0601933171217

505. GRUJO MIJIN MIROSLAV 0109973124112

506. GUANIN KARLOV NIKOLA

507. GUDEJ FRANJIN DRAGAN 1004957193616

508. GUDELJ FRANJIN TOMISLAV 2809961193614

509. GUDELJ STIPIN FRANJO 0210973193621

510. GUJIĆ IVIN TOMISLAV 1411961171222

511. GVOZDENOVIĆ IVIN FRANJO 1012961173983

512. HAN ALBERTOV ADOLF 0505953194281

513. HODŽIĆ MUSTAFIN REUF 2603964120017

514. HOMA MIROSLAVOV ZORAN 1703972193040

515. HRGIĆ ILIJIN FRANJO 2709956190041

516. HRGIĆ ANTIN VLADO 2107953193058

517. HRKA MARIJANOV STIPO 2308936194283

518. IDŽAKOVIĆ RUDIN RUDOLF 2202948173971

519. IKIĆ PETROV MLADEN 1106939193614

520. ILIĆ LJUBOMIROV BOŽO 1109964173988

521. ILIĆ JOZIN ŠIMO 2709941193834

522. ILIĆ IVANOV SLAVKO 1308966123628

523. ILIĆ LUKIN SLAVKO 1308966123638

524. ILIĆ PEJIN PERO 1103940103948

525. ILIĆ ANTIN VAKERIN 1207972171773

526. ILIĆ ŠIMIN NIKOLA 1710931193830

527. ILIĆ LUKIN IVO 0107947123605

528. ILIĆ LUKIN IVICA 2705963123591

529. INJIĆ MATIN STIPO 1908930193033

530. INJIĆ STIPIN IVANKO 0607953193037

531. IRIŠKIĆ ŠABANOV FERID 0106964123600

532. IVANDIĆ DRAGIN MARINKO 2606970122624

533. IVANDIĆ ILIJIN VINKO 0402942122641

534. IVANDIĆ JOZIN GORAN 1104966122637

535. IVANKOVIĆ IVIN VLADO 1209960193644

536. IVANKOVIĆ ILIJIN ZLATKO 1008971193640

537. IVANKOVIĆ ANTUNOV VINKO 2106960190054

538. IVANOVIĆ NIKIN PAVO 2006960191604

539. IVANOVIĆ JURIN SLAVKO 1601959190019

540. IVEŠIĆ IVIN MATO 2211929193820

541. IVEŠIĆ NIKIN ANTO 1106964122624

542. IVEŠIĆ MARKOV ANTO 2008962193844

543. IVEŠIĆ MATIN FRANJO 2408959193838

544. IVIĆ ANTIN ILE 2211952102903

545. IVIĆ IVIN SLAĐAN 0903969171120

546. IVIŠIĆ MILKOV IVO 0604965193610

547. IVIŠIĆ STIPIN MARINKO 0102971193619

548. IVIŠIĆ ANTIN MATO 2708936193625

549. IVIŠIĆ MILKOV STIPO 2311960193612

550. IVKIĆ ANDRIJIN ILIJA 2606941173988

551. IVOŠ LUCIN ANTO 1701954192808

552. IVOŠ PETROV PAVO 3101972192823

553. IVOŠ ADOLFOV IVO 0808975192803

554. JAKEŠEVIĆ PEJIN ŽELJKO 1606970102093

555. JAKEŠEVIĆ FILIPOV JOZO 0809969

556. JAKIĆ ALOJZOV ANTO 0811973122625

557. JAKOVIĆ MARTINOV MARIJAN 0510950

558. JAKOVLJEVIĆ MARKOV JURO 2212972

559. JAKOVLJEVIĆ MARKOV ILIJA 1210962102083

560. JAKOVLJEVIĆ DRAGUNOV ANTO 0904940192818

561. JANDRIĆ STIPIN VINKO 1108944190022

562. JANDRIĆ VLADISLAVOV LJUBKO 2408961190009

563. JANJIĆ SIMIN MILIVOJ 2811958193039

564. JANKOVIĆ PERIN NIKOLA 0109932193013

565. JANKOVIĆ FRANJIN STIPO

566. JANKOVIĆ STIPIN DALIBOR 3004973501034

567. JAREVIĆ FRANIN BRANKO 0109945173973

568. JAZVIĆ IVANOV TONI 1906975193066

569. JELAŠ STJEPANOV IVICA 1704961172004

570. JELE MARKOV JOZO 0804963124000

571. JELE MARIJANOV ZORAN 2306974124113

572. JELIĆ ANDROV JOZO 2609969120098

573. JELICA PAVIN IVO 2401964102084

574. JELINIĆ FRANJIN VJEKO 0310961193825

575. JELONJIĆ JOZIN NIKOLA 2909954193034

576. JERKIĆ MATIN LEVONKO 0311957190036

577. JERKIĆ MARKOV STIPO

578. JERKOVIĆ JOZIN ZORAN 0505962

579. JERKOVIĆ FRANIN VLADO 1104963192804

580. JERKOVIĆ STIPIN NIKICA 0308972190025

581. JERKOVIĆ TOMISLAVOV BRUNO 2408972190051

582. JERKOVIĆ ILIJIN BOŽO 3112964192808

583. JEZERAŠKIĆ BRANKOV IVAN 1205974193617

584. JEZERIĆ MATIN DRAGO 2302971102093

585. JOKOVIĆ MIODRAGOV STANISLAV 1402959

586. JONJIĆ STANKOV BORO 0112960190028

587. JONJIĆ MATIN MARIJAN 0902961190006

588. JOSIPOVIĆ TOMIN DRAGO 1010958190009

589. JOSIPOVIĆ PERIN MARKO

590. JOZAK ANTIN IVO 2309942193058

591. JOZAK ANTIN IVO 2309942193058

592. JOZIĆ NIKOLIN IVICA 1312969122648

593. JOZIĆ BOŽIN PEJO 1108962102092

594. JOZIĆ MARKOV JURO 2304952193836

594. JOZIĆ PERIN BORISLAV 0301951193615

595. JOZINOVIĆ IVIIN NIKO 2506963194275

596. JOZINOVIĆ ANTIN JOZO 2406955

597. JOZINOVIĆ IVIN ANTO 0609975194277

598. JOZINOVIĆ ILIJIN MARKO 0103968194279

599. JUDI STJEPANOV JOSIP 1810953172092

600. JUKIĆ PERIN ANTO 2807965122638

601. JUKIĆ PERIN NIKO 0101971193823

602. JUKIĆ MATIN JOSIP 2507964172023

603. JUKIĆ MARKOV MILAN 2309955193626

604. JUKIĆ PERIN ANTO 0304947193847

605. JUKIĆ BRANKOV IVICA 2005972193827

606. JUKIĆ ILIJIN IVICA 1206971102749

607. JUKIĆ FRANIN BILJANA 3001969176219

608. JUKIĆ MARIJANOV MARKO 2709968192805

609. JUKIĆ STIPIN IVICA 2406968193612

610. JUKIĆ JOIN TIHOMIR 1511963193031

611. JUKIĆ MARIJANOV MARIO 0101974192803

612. JUKIĆ FRANJIN ŽELJKO

613. JUKO JOZIN LJUBAN

614. JURAK NIKIN IVO 2604953171236

615. JURAKOVIĆ ANTIN DRAGAN 3010971193820

616. JURANOVIĆ NIKIN IVO 1604957193826

617. JUREVIĆ JOZIN LJUBAN 1710966193612

618. JUREVIĆ BOŽIN ANTO 0508967193619

619. JUREVIĆ JOZIN STIPICA 2802969193619

620. JUREVIĆ SLAVKOV ŽELJKO 1211969193625

621. JUREVIĆ BOŽIN MIRKO 3011960193612

622. JUREVIĆ STIPIN MARKO 0705949

623. JUREVIĆ SLAVKOV ZORAN 1510956193615

624. JUREVIĆ NIKIN DRAGAN 1008970193043

625. JUREŠIĆ FRANJIN NIKOLA 2702964190048

626. JUREŠIĆ IVANOV STANISLAV 0104948190052

627. JUREŠIĆ DRAGIN KRUNOSLAV 2612972190015

628. JURIĆ MIJIN SLAVKO 0601958193045

629. JURIĆ ILIJIN NIKO 09069691936

630. JURIĆ ILIJIN NIKO 1905945194277

631. JURIĆ JAKIN LJUPKO 1008952102080

632. JURIĆ GRGIN JOSIP 3008965191595

633. JURIĆ IVIN VJEKOSLAV 2904958194297

634. JURIĆ MIJIN MARKO

635. JURIĆ IVIN IVO 3103974193072

636. JURIĆ STJEPANOV DRAGAN 2102971123829

637. JURIĆ MARKOV JOZO 0303954123602

638. JURIĆ JURIN ANTO 0205956123586

639. JURIĆ ILIJIN ZORAN 1311973194274

640. JURIĆ PILIN ANTO 1609970102081

641. JURINOVIĆ MARKOV TOMO 1302938102732

642. JURIŠIĆ MARIJANOV MARINKO 0803960172028

643. JURIŠIĆ IVIN VINKO 1708951102101

644. JURIŠIĆ ANTIN DRAGAN 2107957193036

645. JURIŠIĆ MARIJANOV MIRKO 1503965122635

646. JURIŠIĆ ANTIN MIRKO 3108958192815

647. JURIŠIĆ ANTIN ANTON 1907951171505

648. JURIŠIĆ JAKVLJEV MATO 0406946192801

649. JURIŠIĆ MARIJANOV MIRKO 1503951122635

650. JURIŠIĆ PERIN IVICA 0905941172000

651. JURIŠIĆ MARKOV ANTO 1101965122626

652. JURKIĆ MARKOV ZORAN 1012962193090

653. JUTANDA JURIN DRAŽENKO 0906960193627

654. KAFADAR FRANJIN STIPO 2007949193038

655. KAFADAR MIJIN GORAN 1806972193060

656. KAFADAR FRANIN ANTO 0804964193039

657. KAFADAR DRAGIN NIKO 1509947193035

658. KAHRIĆ SADIKOV IBRAHIM 2611971102094

659. KAJIĆ MARKOV KRUNO 2210957193821

660. KAJIĆ IVIN IVO 2005972194289

661. KAJIĆ ANTIN MARIJAN 1605971193843

662. KAJIĆ MIRKOV MLADEN 0901968193829

663. KAJINIĆ PEJIN IVICA 2201966124166

664. KALAJĐIĆ IVIIN DRAGAN 3001970193045

665. KALCINA MATIN MARINKO 2211938

666. KALEM ANDRIJIN FRANJO 1909971131060

667. KALFIĆ STIPIN MARIO 3108969193821

668. KAPETAN NIKIN MARIJAN 0911937193036

669. KAPETAN LJUDEVITOV ŽELJKO 0503957192817

670. KAPETANOVIĆ JURIN MIODRAG 0408957171213

671. KAPETANOVIĆ STJEPANOV DAVOR 1604970172005

672. KAPULAR ANTIN ILIJA 2101966122646

673. KARATOVIĆ IVANOV JOZO 0107954122661

674. KARIMOVIĆ JURIN JURO 0509970122621

675. KASALO MARKOV MLADEN 2812957192809

676. KATANA MATIN ILIJA 0712958174144

677. KATANA MIJIN ANTO 1701936172018

678. KATAVA MARKOV MILE 3004968122629

679. KATAVA JOZIN IVO 1007936172006

680. KATAVA JOZIN ANTO 3011970191596

681. KATAVA IVIIN ANTO 0909965172260

682. KATIĆ LUCIN ZVONKO 1410955123588

683. KATIĆ MIJIN BORO 0807966124149

684. KATIĆ NIKOLIN IVO 0208953194279

685. KATIĆ ANDRIJIN IVO 0802942194276

686. KATIĆ MARIJANOV ILIJA 0807950124114

687. KATIĆ MARKOV PEJO 1501964124127

688. KATIĆ STIPIN MARKO 2310967124121

689. KEGELJ IVIN MARKO 0911939171218

690. KEGELJ MATIN VINKO 0312940190012

691. KEGELJ IVIN PREDRAG 0402968171217

692. KEGELJ JOZIN MLADENKO 2011969190027

693. KEGELJ MATIN NIKO 2911938190011

694. KEGELJ JOZIN DRAŽENKO 1308973190030

695. KEGELJ MATIN STIPO 1401931

696. KEPIĆ NIKIN DAMIR 0610962193075

697. KESTEN IVIN ŽELJKO 0911958193036

698. KESTEN NIKIN JOSIP 2202970193064

699. KLARIĆ NIKIN JOSIP 0811962194271

700. KLARIĆ FRANJIN ANTO 2901970194279

701. KLARIĆ MARKOV ANTO 2301940194273

702. KLARIĆ IVIN JURO 1012967235597

704. KLARIĆ BRANKOV GORAN 1811960173971

705. KLARIĆ PEJIN JOSIP 1511969102089

706. KLJAJIĆ MARKOV ILIJA 0204969102735

707. KNEŽEVIĆ ANTIN NIKO 1508957193845

708. KNEŽEVIĆ IVIN PERO 0111949193620

709. KNEŽEVIĆ NIKIN ANTO 1210959193825

710. KNEŽEVIĆ ILIJIN MIRKO 1708959124139

711. KNEŽEVIĆ ILIJIN IVICA 1203966193842

712. KNEŽEVIĆ NIKIN IVAN 2309971193628

713. KNEŽEVIĆ IVIN NIKO 2809951193624

714. KOJIĆ IVANOV DRAŽEN 0202965193032

715. KOKOROVIĆ PERIN IVICA 2906946173978

716. KOLAK IVIN LJUPKO 2909958190048

717. KOLAK JURIN DRAGO 2404952193636

718. KOLAK MARKOV LOVRO 1112967193611

719. KOLENC DRAGIN JOSIP 2511955193037

720. KOLENDA IVIN PETAR 2606971193045

721. KOMLJENOVIĆ NEDELJKOV JOSIP 1703963193615

722. KOMŠIĆ VINKOV STIPO 1106971172007

723. KOMŠIĆ PERIN VJENCESLAV 2709941172012

724. KOMŠIĆ MATIN VINKO 1811970172001

725. KOMŠIĆ MIRKOV PREDRAG 0603971172005

726. KOMŠIĆ IVIN DRAGO 2309959363988

727. KOMŠIĆ MARKOV ANTO 1711953191568

728. KOMŠIĆ TOMISLAVOV LADISLAV 3109971172009

729. KOMŠIĆ MATIN LUDVIG 0208950191597

730. KOPIĆ AGANOV IBRO 3101971123615

731. KOSIĆ NIKIN TIHOMIR 0304973193618

732. KOVA MARKOV MIRKO 1310932192805

733. KOVA NIKIN MARIJO 2202970193617

734. KOVA SREĆKOV NEVENKO 1606960193619

735. KOVA NIKIN PERO 2906942192807

736. KOVA FRANJIN FABIJAN 2906964192281

737. KOVA JOZIN DRAGO 2107963192173

738. KOVA IVIIN DAMIR 0106973193934

739. KOVAEVIĆ NIKOLIN BERNARD 0310965190022

740. KOVAEVIĆ JOSIPOV PERICA 1606963192818

741. KOZINA MILKOV ZDRAVKO 0801962193628

742. KOZINA IVIN PERO

743. KOŽUL JOZIN MATO 1601940172095

744. KOŽUL ANTIN IVO 1909965122631

745. KOŽUL ANTIN ILIJA 2907973122633

746. KOŽUL MATIN MIHAJLO 2608957172097

747. KOŽUL JURIN IVICA 1211963172111

748. KOŽULOVIĆ MATIN NIKO 0201971122633

749. KRAJINA IVANOV ZDRAVKO 0201962120135

750. KRAJINA ILIJIN GORAN 0308968120012

751. KRAJINA STIPIN DRAGO 0604937171210

752. KRAJINA MARTINOV MARIJAN 0201951124159

753. KRAJINOVIĆ STIPIN ANTO 1401960171223

754. KRAJINOVIĆ TOMIN JEDINKO 0304959190088

755. KRAJINOVIĆ STIPIN NIKO 3005957171217

756. KRALJEVIĆ NIKIN DRAGAN 1812957172103

757. KRAMAR MIJIN SLAVKO

758. KRAMAR IVIN MATO

759. KRAMER DRAGIN DRAGO 3008962122649

760. KREMENJAŠ VLADIN VJEKO 0503962193856

761. KREŠEVLJAK ZRINOV IVAN 1402975193033

762. KREZIĆ IVIN FRANJO 0202934194278

763. KREZIĆ FRANJIN FLORIJAN 2702963194295

764. KRISTIĆ IVIIN MATO 0702950171132

765. KRISTIĆ TADIJIN ANDRIJA 3011961173976

766. KRISTIĆ PETROV PETAR 0210962124110

767. KRIŠTO ANTIN VLADO 1705956193610

768. KRIŠTO LUKIN NIKO 1407927191594

769. KRIŠTO FRANJIN ŽARKO 1408958193621

770. KRIŠTO STIPIN IVICA 2406961190030

771. KRIŠTO STIPIN ANTO 2212929193614

772. KRIŠTO MARKOV GORAN 0202969193053

773. KRIŽANAC IVIIN JOSIP 1505974193610

774. KRIŽANAC JOZIN TOMO 1909969193630

775. KRIŽANAC NIKOLIN DRAGAN 2506960193618

776. KRIŽANAC ANTIN IVICA 1001959193617

777. KRIŽANAC JAKIN ANTO 1408942193613

778. KRIŽANAC NIKIN DRAGAN 1202945193617

779. KRIŽANAC RUDIN RUDO 0206958193618

780. KRIŽANAC NIKOLIN ŽELJO 0503958193620

781. KRIŽANAC STIPIN IVICA 1409940193647

782. KRIŽANAC JOZIN ANDRIJA 1409967193611

783. KRIŽANAC ANTIN DARKO 1111974193639

784. KRIŽANAC NIKIN NIKICA 2609955193638

785. KRIŽANAC FRANJIN MIRO 0410967193619

786. KRIŽANAC STIPIN JAKO 1508946193620

787. KRIŽANOVIĆ PERIN SREĆKO 2509959193638

788. KRIŽANOVIĆ NIKOLIN JOSIP 1911971124128

789. KRIŽANOVIĆ VLADIN BONO 1708960193667

790. KRIŽIĆ IVANOV ILIJA 2605966

791. KRLIEVIĆ SULJIN NEDŽAD 2910972120071

792. KRŠĆO RAFAILOV MARINKO 1404966172018

793. KUUK IZETOV SUAD 0607966100011

794. KUKOLJ PETROV LUKA 2103964123595

795. KUKOLJ PERIN MATO 2104968123588

796. KULIĆ ZVONIMIROV ZORAN 2203966193617

797. KULIŠ DRAGIN MLADEN 2901975171505

798. KUNA PERIN ANTO 1002966191607

799. KUNIĆ MUJIN SALIH 2805962102080

800. KURDIĆ RAGIBOV SABIT 1703951124111

801. KUREVIJA JURIN STIPO 0702951190017

802. KUREVIJA IVIN JOSIP 2404961193614

803. KURT PETROV JADRANKO 0310973193057

804. KVESIĆ JOZIN IVICA 0702960172097

805. LACIĆ AUGUSTINOV ZDENKO 2806953193600

806. LACO MATIN MATO 1803946172005

807. LACO NIKOLIN ZDENKO 0107971172001

808. LACO SARAFINOV STJEPAN 0510970162030

809. LADAN IVIN PILE 0709951102082

810. LADAN PEJIN IVO 1101955102081

811. LADAN IVANOV JOZO 2408968102091

812. LADAN SLAVKOV KARLO 2601965102087

813. LADAN MIJIN JURO 1810964102096

814. LADAN TOMIN FRANO 1605954102087

815. LADAN ANTIN MIRKO 0301958102119

816. LADAN IVIN KARLO 2908955

817. LAŠTRO ANTIN ŽELJKO 0111964191596

818. LAUŠ NIKIN IVO 0506967190021

819. LAUŠ DRAGUNOV IVO

820. LAUŠ IVIIN FABIJAN 0502961193031

821. LEGENOVIĆ MILIVOJEV BRANNISLAV 1802963192803

822. LEKIĆ FRANJIN DRAGAN 1605959171214

823. LEKIĆ MATIN VALENTIN 1310963190029

824. LEKIĆ PERIN GORAN 1410959173971

825. LEKIĆ MARKOV MIROSLAV 0807953193613

826. LEOVAC IVIN VINKO 0506955102089

827. LEPAN MATIN NIKO 0504964171228

828. LEPIR OSTOJIN ŽIVKO 2310942192815

829. LEŠIĆ NIKIN BORO 2811966193048

830. LEŠIĆ DRAGIN ANĐELKO 1807962192801

831. LEŠIĆ PERIN GORAN 1504974192804

832. LEŠIĆ NIKIN VLADO 1805958193005

833. LEŠIĆ IVIN DRAGO 2705941192808

834. LETIĆ JAKOVLJEV ŽELJKO 1403969190002

835. LIVAJA MARKOV LJUBO 2407967191590

836. LIVANIĆ FRANJIN JURE 2204950193613

837. LIVANIĆ IVIN NIKICA 2006937191591

838. LIVANIĆ FRANJIN NIKOLA 1906964193617

839. LIVANIĆ JOZIN ŽELJKO 1204965193616

840. LIVANIĆ JOZIN IVICA 2601960193068

841. LIVANIĆ IVIN STIPO 0509968193627

842. LIVANIĆ STIPIN MIROSLAV 1708971193618

843. LIVANIĆ MARKOV MARIN 0101969193621

844. LJOLJIĆ IVANOV MATO 1908942173977

845. LJOLJO IVANOV DRAGAN 1211958171220

846. LJUBIĆ VINKOV MARKO 2711972190033

847. LJUBIĆ STIPIN TIHOMIR 1611970190034

848. LJUBIIĆ MIJIN PEJO 1410922190009

849. LONAR MIRKOV ILIJA 1008963194271

850. LONAR ANTIN JOZO 0204958194271

851. LONAR ŽARKOV JOZO 1502959172004

852. LONEREVIĆ BORISLAVOV DUŠKO

853. LOVRENOVIĆ VINKOV BRANIMIR 0707963173977

854. LOVRIĆ ANTIN IVAN 3010963193617

855. LOVRIĆ JOZIN NIKO 0205955171218

856. LOVRIĆ NIKIN IVO 1006938171213

857. LOVRIĆ MIRKOV VITO 2609961171212

858. LOVRIĆ DRAGIIN ŽELJKO 1110967193066

859. LOVRIĆ ANTIN JOSIP 1305970193625

860. LOVRIĆ ANTIN ANĐELKO 1301973122626

861. LOVRINOVIĆ ANTIN IVICA 0107967193037

862. LOVRINOVIĆ NIKIN TONO

863. LOVRINOVIĆ FRANJIN MARKO

864. LOVRINOVIĆ DRAGIN ŽELJKO 1909969

865. LOVRINOVIĆ SLAVKOV VLADO 1805963190036

866. LOVRINOVIĆ IVIN KAŽIMIR 2006958

867. LOVRINOVIĆ IVIN JOZO 1903938193618

868. LOZANIĆ DRAGIN ZLATKO 0811972192803

869. LOZANIĆ MIJIN SVJETLAN 3108968192171

870. LOZANIĆ MIRKOV DARIO 1702976192808

871. LOZANIĆ PAVLOV ANTO 0309970194275

872. LOZANIĆ PERIN MARKO 1404954192811

873. LUIĆ ANTIN MOMILO 2009973193826

874. LUIĆ MATIN IVICA 0908946193033

875. LUIĆ ANTIN TADO 2002946122645

876. LUIĆ NIKIN ANTUN 2409964172091

877. LUIĆ MIJIN SPOMENKO 2210979172003

878. LUIĆ ILIJIN VJEKOSLAV 0904952172006

879. LUIĆ-JOZAK ANTIN PERO 3004967193034

880. LUIĆ-JOZAK JOZIN NIKO 1411966193054

881. LUKES ANTIN VINKO 0507973194272

882. LUKIĆ FRANJIN PERICA

883. LUKIĆ GRGIN FRANJO 1009972122654

884. LUKIĆ JOZIN MATO 0808948173987

885. LUKIĆ MIJ IN MARA 2606956198838

886. LUKIĆ EDIN JASENKO 0201960173983

887. LUKIN MIRKOV JOSIP 2104972191598

888. LUKIN VLADIMIROV IVICA 0110961191599

889. LUKIN FRANJIN IVO 1810972191596

890. LUPIĆ IVANOV FRANJO 0509942193823

891. MAGLICA STIPIN ZORAN 1608971302110

892. MAGLICA MARKOV ILIJA 1610971122620

893. MALENICA STIPIN MARKO 2803956193055

894. MALINOVIĆ NEDELJKOV BRANE 0101965193104

895. MALINOVIĆ ŠPIRIN MILAN 0110953193612

896. MAMIĆ MARKOV VINKO 0709971122632

897. MAMIĆ ANTIN DRAGO 1404973122646

898. MANDIĆ JOSIPOV BRANKO 1004954171212

899. MANDIĆ LJUBOMIROV SLOBODAN 2207953160006

900. MANDIĆ TOMIN MATO 0707961102754

901. MANDIĆ TOMIN ILIJA 1104966124133

902. MANDIĆ JURIN DRAGAN 0902965124121

903. MANDIR JAKOVLJEV FRANJO 2211969124112

904. MANDURA MARKOV ZORAN 1805960122625

905. MANDURA MATIN ANĐELKO 0810974122626

906. MARAIĆ STJEPANOV JOZO 0701956192178

907. MARAIĆ MARKOV LJUBAN 0501958192222

908. MARAZOVIĆ MARKOV STIPO 2904962193041

910. MARIĆ MIJIN ANTO 0201954192186

910. MARINKOVIĆ IVIN IVICA 1605972107738

911. MARINKOVIĆ MATIN PERO 3010966102752

912. MARELJA IVIIN BRUNO 1607956193048

913. MARELJA JOSIPOV ILIJA 1806962120049

914. MAREŠIĆ MARKOV IVICA 1709971

915. MARGETA JOSIPOV BERISLAV 2403970192829

916. MARIĆ FRANJIN IVAN 0309953124114

917. MARIĆ STEVIN PREDRAG 0503964191591

918. MARIĆ MARIJANOV MARKO 0106952122626

919. MARIĆ NIKOLIN MATO 0201967120087

920. MARIĆ MARKOV MARKO 2912975194279

921. MARIJANOVIĆ PERIN MARIO 1508971171518

922. MARINIĆ NIKIN MARTIN 0711962192800

923. MARINIĆ ALOJZIJEV MARIO 0103971191590

924. MARINKOVIĆ IVANOV ILIJA 2302970123591

925. MARINOVIĆ FRANJIN ANTO 3004953193856

926. MARINOVIĆ ANDRIJIN MARIJAN 2506967194288

927. MARINOVIĆ ANDRIJIN PERO 0502971194281

928. MARINOVIĆ FRANJIN IVICA 2605969193848

929. MARINOVIĆ KARLOV PERO 2209958194270

930. MARJANOVIĆ ŠIMUNOV TADIJA 0602970193049

931. MARJANOVIĆ ANTIN ZORAN 203972102098

932. MARJANOVIĆ DRAGUTINOV ANTUN 0308973194288

933. MARJANOVIĆ NIKIN ZDENKO 1610964171315

934. MARJANOVIĆ DRAGIN JOZO 2807954190011

935. MARJANOVIĆ STJEPANOV DRAGO 1103961

936. MARJANOVIĆ ILIJIN ZLATKO 1307963193035

937. MARJANOVIĆ IVIN ILIJA 0301965192808

938. MARJANOVIĆ MIJIN TOMO 0510952102085

939. MARJANOVIĆ STIPIN SREĆKO

940. MARJANOVIĆ MILIN ZDENKO

941. MARJANOVIĆ IVIN ANTO 0102963

942. MARKANOVIĆ IVIN JOZO 2204948193827

943. MARKANOVIĆ MIRKOV NIKO 2503973122621

944. MARKANOVIĆ PERIN ANTO 0610968122625

945. MARKIĆ ILIJIN SLAVKO 1505963171216

946. MARKOVIĆ PERIN DRAGO 1305958193822

947. MARKOVIĆ LJUBIN VLADO 0303960172011

948. MARKOVIĆ STIPIN PERO 0702955193835

949. MARKOVIĆ JOZIN VLADIMIR 1603967171212

950. MARKOVIĆ MARIJANOV JOSIP 0702971122627

951. MARKOVIĆ MARKOV BORAN

952. MARKOVIĆ VINKOV ZORAN 2409971194270

953. MARKOVIĆ IVANOV DRAGO 1504969123594

954. MARKOVIĆ IVIN MATO 1808967102777

955. MARKOVIĆ ANTIN JAGO 1010971123639

956. MARKOVIĆ IVIIN JANKO 2707973193833

957. MARKOVIĆ IVIN DRAGO 0704972120038

958. MARKOVIĆ ZORKOV ILIJA 1007962190005

959. MARKOVIĆ MARKOV LJUBO 1304929172000

960. MARKOVIĆ BARTOLOV VLADO 1104922190007

961. MARKOVIĆ STJEPANOV PERO 2108933172018

962. MARKOVIĆ STIPANOV KAŽIMIR 2402931190014

963. MARKOVIĆ JOZIN IVAN 0312940172006

964. MARKOVIĆ STANISLAVOV LJUBOMIR 2704958190004

965. MARKOVIĆ ILIJIN STJEPO 2705938

966. MARKOVIĆ MILANOV DJORDJO 3006947

967. MARKOVIĆ ANTIN MARKO 2712970193038

968. MARKOVIĆ ANTIN MIJO 1006968102739

969. MARKOVIĆ LJUBOMIROV TIHOMIR 1107962193032

970. MAROS JAKIN SLAVKO 0407948193615

971. MAROS JOZIN MARIJAN 1103959193611

972. MAROS MIRKOV GORAN 2604963193629

973. MAROS IVIN VINKO 3006955193058

974. MAROS MARKOV IVICA 2602950193635

975. MAROS IVIN DRAGAN 0201962193647

976. MAROS MARKOV JAKO 0501943193616

977. MARTIĆ VINKOV ANTO 1108967193835

978. MARTIĆ MARKOV MARIJAN 2607976193864

979. MARTIĆ FABIJANOV JOSIP 0706971193034

980. MARTIĆ JOZIN VIKTOR 2310962193869

981. MARTINOVIĆ FRANJIN MIROSLAV 2502957193628

982. MARTINOVIĆ FERDINANDOV IVICA 1203971193036

983. MARTINOVIĆ STIPIN IVO 1212960193068

984. MARTINOVIĆ IVIN EUGEN 1610949173972

985. MARTINOVIĆ NIKIN NIKOLA 1710963122641

986. MARTINOVIĆ BRANKOV ANDJELKO 1502970102080

987. MARTINOVIĆ LJUBIN PERO 2410954173977

988. MARUŠIĆ FRANJIN IVAN 1006956102083

989. MATANOVIĆ MARKOV MIJO 1403963173971

990. MATIĆ MIJIN ANTO

991. MATIĆ JURAJOV BRANKO 1506973193613

992. MATIĆ FRANJIN IVICA 1606970122620

993. MATIĆ FRANJIN VILIM 0406957193036

994. MATIĆ BOŽIN MARTIN 1506962172007

995. MATIEVIĆ STJEPOV MLADENKO 1003969173970

996. MATIJANIĆ NIKOLIN IVAN 1704966193612

997. MATIJEVIĆ FRANJIN ALEN 0809974122645

998. MATIJEVIĆ MATIN PERO 0301956193842

999. MATKOVIĆ ANTIN ŽELJO 1705947193616

1000. MATKOVIĆ MATIJIN PERO 1404968193063

1001. MATKOVIĆ ILIJIN STIPO 1408960193051

1002. MATKOVIĆ FRANJIN NIKOLA 2001972193619

1003. MATOS IVIN FRANJO 0210953190006

1004. MATOŠEVIĆ PERIN LUKA 1112942193037

1005. MATOŠEVIĆ JOSIPOV PREDRAG 1104966

1006. MATOŠEVIĆ DRAGIN GORAN 0808970193631

1007. MATOŠEVIĆ STIPIN IVO 0101944193082

1008. MATOŠEVIĆ MARKOV MARINKO 2003970193053

1009. MATOŠEVIĆ FABIJANOV RATKO 1306965193044

1010. MATOVINOVIĆ ANDRIJIN ĐORĐE 2802949192802

1011. MATUKA NIKIN ROBERT 2809975192807

1012. MEDIĆ LOVRIN JOSIP 0105962172098

1013. MEDIĆ ANTIN LJUBO 2603966172006

1014. MEĐUGORAC ILIJIN MARKO 0411970193820

1015. MELJANIĆ JURIN ŽARKO

1016. MELJANIĆ NIKIN DRAGAN 1909970193636

1017. MEŠIĆ TAHIROV SULEJMAN 0809966102081

1018. MIHAJLOVIĆ TIHOMIROV DRAGAN 2404954193843

1019. MIHALJEVIĆ ANTIN ZLATKO 0905955193030

1020. MIJA ANTIN ZDENKO 1704967190005

1021. MIJATOVIĆ IVIN VINKO 1702967194288

1022. MIJATOVIĆ LJUBIN VJERAN 1411957173970

1023. MIJATOVIĆ IVIN DRAGO 1507971103920

1024. MIJATOVIĆ IVIN MARKO 1601954172002

1025. MIJIĆ IVIN MARTIN 0305960174130

1026. MIJIĆ MIJIN MIROSLAV 2606966171211

1027. MIJIĆ MATIN VELIMIR

1028. MIJIĆ MATIN JOSIP 1704963171219

1029. MIKIĆ ANTIN ZVONKO 0610956110028

1030. MIKULIĆ JOZIN RUDOLF

1031. MIKULIĆ IVIIN DAVOR 3012972

1032. MILANOVIĆ PILIN MARKO 3103955102080

1033. MILANOVIĆ PERIN JAKO 2609939192818

1034. MILETIĆ LUKIN DALIBOR 1008953171214

1036. MILETIĆ MATIN JOZO 2711937172096

1037. MILETOVIĆ MATIN ALFONZO 0202929173970

1038. MILETOVIĆ ANTIN MLADENKO 2303963173978

1039. MILIĆ ANTIN FRANJO 1406964191603

1040. MILIEVIĆ MATIN MIROSLAV 3011973171219

1041. MILIEVIĆ STIPIN JERKO 0709937193628

1042. MILIEVIĆ MARKOV BRANKO 2511968172095

1043. MILIEVIĆ LUKIN VLADIMIR 0306972122639

1044. MILIEVIĆ STIPIN LUKA 2208931122646

1045. MILIEVIĆ LUKIN PERO 0403939171212

1046. MILIEVIĆ IVIIN GABRIJEL 1006965193628

1047. MILIEVIĆ FRANIN DRAGO 1310949192809

1048. MILIEVIĆ ANTIN BLAŠKO 0810954171223

1049. MILIEVIĆ STIPIN JEDINKO 1207956171226

1050. MILINOVIĆ ANTIN JOZO 2509965191604

1051. MILINOVIĆ ANTIN MLADEN 2311961191591

1052. MILOŠEVIĆ PERIN KREŠIMIR 2508959173985

1053. MILOŠEVIĆ MLADENOV SLAVKO 1101956193618

1054. MILOVIĆ JADRANKIN ŽELJKO 1806974170009

1055. MILUŠIĆ MARIJANOV ANTO 1801973171247

1056. MIRKOVIĆ ILIJIN ANĐELKO 2409969102091

1057. MIRKOVIĆ VOJKOV MILENKO 0810970193636

1058. MIŠANOVIĆ NIKIN JAKOV 1509958172099

1059. MIŠKIĆ PERIN TOMISLAV 2901958190039

1060. MIŠKOVIĆ JOZIN SREĆKO 0505949193041

1061. MIŠKOVIĆ FRANIN MARKO 2309967193613

1062. MIŠKOVIĆ PERIN IVICA 0304962193616

1063. MIŠKOVIĆ PAVIN MILKO 2709956193628

1064. MIŠKOVIĆ ANTIN JOSIP 1408972193030

1065. MLAKIĆ ANTIN ZORISLAV 0207950193623

1066. MLAKIĆ ILIJIN JOZO 1603967193615

1067. MLAKIĆ SLAVKOV NIKOLA 0905965193621

1068. MRKONJIĆ IVIIN DRAGO 1407974194278

1069. MRNJAVAC MARKOV MLADENKO 1105967171301

1070. MRŠIĆ JOZIN BRANIMIR 1109972123582

1071. MUDRINIĆ MARIJIN NINOSLAV 2703975193076

1072. MUNETIĆ SLAVKOV MARIO 1805975193031

1073. MUTIĆ ANTIN BORIS 0903963173970

1074. NAKIĆ MATIN STIPO 2203959193636

1075. NAKIĆ VESKOV ZLATKO 1507954193056

1076. NEIMAREVIĆ IVIN MARIO

1077. NERIĆ LAZAROV MILOVAN 2311954193619

1078. NEVISTIĆ TADIJIN BOŽO 2012965193039

1079. NEVJESTIĆ MATIN JOSIP 1204970190021

1080. NEVJESTIĆ IVIIN ANTO 1206960193092

1081. NIKIĆ MATIN VINKO 1308965120015

1082. NIKIĆ MILIN DUŠAN 1601944193615

1083. NIKOLIĆ IVIN SLAVO 0107955193031

1084. NIKOLIĆ VLADIN KREŠIMIR 27049521

1085. NIKOLIĆ KARLOV PAVO 0405956173978

1086. NIKOLIĆ IVANOV BRANISLAV 3008955193611

1087. NIKOVIĆ DANIJELOV MLADEN 1411962192800

1088. NOVOSEL JOZIN AGNES 1004974193832

1089. OKIĆ MARKOV IVICA 0603966171215

1090. OMAZIĆ ANTIN ILIJA 2601953193613

1091. OPRHAL ZDRAVKOV ANTON 2305958172691

1092. OROZ ILIJIN PERO 1302956172004

1093. OROZ IVIIN ŽELJKO 2907968171219

1094. OSTOJIĆ MARKOV DRAGAN 2510969171215

1095. PALAVRA NIKOLIN PERICA 0412959190046

1096. PALOŠEK DRAGIN MILORAD 0910947173970

1097. PANDJA LJUBOMIROV PREDRAG 0810965190017

1098. PAPIĆ MARKOV IVICA 0312972193617

1099. PAPIĆ TOMIN PERO 2003961192818

1100. PAPIĆ IVIN SLAVKO 0309954193633

1001. PAPIĆ PERIN PERO 1908960193615

1002. PAŠALIĆ ANTIN VLADO 0202952192800

1003. PATKOVIĆ VLADIN SPOMENKO 2005967193614

1004. PAUREVIĆ TUNIN ANDRIJA 1111954123502

1005. PAVKOVIĆ MATIN MARKO 2504965194426

1006. PAVKOVIĆ MARKOV JOSIP 1502967194289

1007. PAVKOVIĆ MATIN JOZO 1908963194272

1008. PAVKOVIĆ MARKOV FRANJO 2812932194232

1009. PAVKOVIĆ IVIN ANTO 2207956194289

1010. PAVKOVIĆ IVIN DRAGO 0904965194289

1011. PAVLOVIĆ JOZIN STIPO 2608934193038

1012. PAVLOVIĆ LJUBOMIROV VLADIMIR 2407975193616

1013. PAVLOVIĆ MARKOV PERO 1008961193820

1014. PAVLOVIĆ MIJIN FRANJO 1205960193037

1015. PAVLOVIĆ ANTIN IVICA 0612961

1016. PAVLOVIĆ STIPIN FABIJAN 0812931172008

1017. PAVLOVIĆ PERIN IVO 0806958172103

1018. PAVLOVIĆ JOZIN PERICA 1811958193612

1019. PAVLOVIĆ STIPIN MARKO 1606947193618

1020. PECIREP MIRKOV SLAVKO 3004964172001

1021. PEJAKOVIĆ MATIN DRAGO

1022. PEJINOVIĆ AUGUSTOV ANTO 1702947173971

1023. PEJINOVIĆ LJUDEVITOV TOMISLAV 2311959173977

1024. PEJIĆ FRANJIN MIRO 2401966123658

1025. PEJIĆ ANTIN NIKO 0902968122626

1026. PEJIĆ JOZIN ANTO 3008956123587

1027. PEJIĆ VASIN PEJO 0706956192803

1028. PEJIĆ IVIN SREĆKO 1112968123587

1029. PEJINOVIĆ IVIN TADO 1002974194275

1030. PENAVA IVIN BRUNO 0811962194271

1031. PENDEŠ MIRKOV SLAVKO

1032. PENDEŠ IVIN STIPO 1111953193030

1033. PENDEŠ IVIN ANTO 1103954193044

1034. PENDIŠ ILIJIN STJEPAN 2501954193825

1035. PENDIŠ ILIJIN JOZO 2502968129384

1036. PENTIĆ IVIN KREŠO 1912952173971

1037. PERAK ILIJIN MATO 2610972102091

1038. PERIĆ IVANOV STIPO 0607960120002

1039. PERIĆ JOZIN ANA 3011928177001

1040. PERIĆ PERIN BRANKO 0803939172004

1041. PERIĆ MATIN NIKO 1303951

1042. PERKOVIĆ MATIN MARKO 1508964122641

1043. PERKOVIĆ STIPIN PETAR 0606940193619

1044. PERKOVIĆ ANTIN IVO 1607962122634

1045. PERKOVIĆ FRANJIN NIKO 2302974122638

2046. PERKOVIĆ NIKIN DRAGAN 3003960193636

1047. PERKOVIĆ JOZIN DRAGO 0310969122630

1048. PERVAN MARKOV MARINKO 0202969194270

1049. PERVAN IVIN DARIO 2403975190018

1050. PERVAN MARTINOV JANKO 0804971194288

1051. PERVAN MARKOV MIROSLAV 0609967122631

1052. PEŠA IVIN LJUBOMIR 2506974193065

1053. PEŠA DRAGIN TIHOMIR

1054. PEŠA IVIN MATO 0208966193034

1055. PETKOVIĆ SRETKOV ZORAN 1008962193824

1056. PETONJIĆ PEJIN ZORAN 0702973102081

1057. PETRAŠ TOMISLAVOV BRANISLAV 1204963193619

1058. PETRAŠ DRAGUTINOV NIKO 1009948193613

1059. PETRAŠ DRAGOLJUBOV TOMISLAV 1907938193613

1060. PETROV MIHAELOV ALEKSANDAR 2405964193832

1061. PETROV ALBINOV VJEKOSLAV 0710974193830

1062. PETROVIĆ IVIN PERO 2504974191593

1063. PETROVIĆ ANTIN VESKO 1710960193629

1064. PETROVIĆ ILIJIN ŠIMO 0807966102080

1065. PETROVIĆ PERIN MARIO 2908968193618

1066. PETROVIĆ DRAGUTINOV ANĐELKO 1305968191593

1067. PETROVIĆ ANTIN ILIJA 2009967193636

1068. PETROVIĆ FRANJIN RATKO 0201953191593

1069. PETROVIĆ VLADIMIROV MIROSLAV 2204964191598

1070. PETROVIĆ STIPIN ANTO

1071. PETROVIĆ FRANJIN DRAGO 2211960124128

1072. PETROVIĆ JOZIN STIPO 1107938193617

1073. PETROVIĆ MARKOV ZLATKO 1406968123602

1074. PETROVIĆ MARKOV DRAGO 0106964120024

1075. PETROVIĆ NIKIN IVICA 1803955191594

1076. PETROVIĆ ANTIN BONO 0810947193610

1077. PETROVIĆ FABIJANOV ZORAN 1105971193611

1078. PETROVIĆ DUŠANOV RANKO 1903942172668

1079. PETRUŠIĆ IVANOV RUDOLF

1080. PETRUŠIĆ MATIJIN DRAGUTIN

1081. PETRUŠIĆ ŠIMIN ILIJA 0808970273000

1082. PETRUŠIĆ ANTIN LJUBOMIR

1083. PILIŠKIĆ VLADIMIROV STJEPAN 0805968193041

1084. PLAVIĆ ANTIN NIKO 0102941191603

1085. PLAVIĆ ANTIN IVO 1602964191594

1086. PLAVIĆ PERIN JOZO 3003968193619

1087. PLAVIĆ NIKIN IVO 0501965193617

1088. PLAVIĆ JAGIN ANTO 0301954

1089. PLAVIĆ NIKIN NIKICA 2403957193611

1090. POCRNJA IVIN MARIO 0911971193614

1091. POGARIĆ ALOJZOV IVAN 0201955171778

1092. POLJANICA IVIN ŽELJKO 2811963390012

1093. POPOVIĆ PAVIN IVO 1012962191608

1094. POPOVIĆ MARKOV ŠIMUN 1810952191603

1095. POPOVIĆ ANTIN MILKO 2107946192801

1096. POPOVIĆ FRANJIN MIRKO 2006948191593

1097. POPOVIĆ MIRKOV MARIO 2310977191595

1098. POPOVIĆ PETROV EMIL 0907959192818

1099. PRANJEŠ DRAGIN ANA 1708973198072

1100. PRANJETA MATIN VINKO

1101. PRANJIĆ PERIN MARKO 3005964193863

1102. PRANJIĆ ILIJIN SLAVKO 2703974123590

1103. PRANJIĆ IVANOV ILIJA

1104. PRANJIĆ PETROV JOZO

1105. PRANJIĆ DRAGIN IVAN 0807970194294

1106. PRANJIĆ MARKOV STIPO 2002972102733

1107. PRANJKOVIĆ STIPIN ZORAN 0509962193617

1108. PRANJKOVIĆ IVIN JOSIP 2905971193611

1109. PRANJKOVIĆ ANTIN VLADO 2111953193624

1110. PRANJKOVIĆ MATIN ANTO 1909937193612

1111. PRANJKOVIĆ SLAVKOV KRUNOSLAV 1111964193614

1112. PRANJKOVIĆ JOZIN MIRKO 0704943193638

1113. PRATLJAIĆ JOZIN DRAGO 1709974123595

1114. PRATLJAIĆ IVIN TUNE 0301967123587

1115. PRAVDIĆ MARIJANOV VITOMIR 1608972172008

1116. PRAVDIĆ MARKOV FRANJO 0110960172000

1117. PRAVDIĆ IVANOV SLAVKO 2010974174130

1118. PRAVDIĆ FABIJANOV ŽELJKO 0208972191590

1119. PRAVDIĆ MATIN MLADEN 0605973172033

1120. PRAVDIĆ STIPIN ILIJA 0611940172000

1121. PRAVDIĆ JOSIPOV IVAN 2012965194275

1122. PRLJIĆ IVIĆIN DRAGO 2508970194275

1123. PRSKALO NIKIN SLAVKO 0807965330209

1124. PRŠLJA ŽARKOV BARE 1002960103927

1125. PRUSAC STIPIN FRANJO 1207952191591

1126. PUDJA MARKOV SLAVKO 2510961190032

1127. PUDJA MARKOV FRANJO 0301971190042

1128. PUKŠEC FRANJIN DALIBOR 2708968172181

1129. PULJIĆ AUGUSTINOV MILENKO 2602965191590

1130. PULJIĆ ANTIN MARINKO 1708966191593

1131. PULJIĆ ANTIN JOZO 1710963192186

1132. PULJIĆ IVIIN SLAVKO 1901956172099

1133. PULJIĆ DOMINOV JOZO 1106966172092

1134. PUŠELJA KAŽIMIROV PREDRAG

1135. PUŠELJA MIJIN FRANJO 0706971193042

1136. PUŠELJA STIPIN TOMO

1137. PUŠELJA BARIŠIN LJUBO

1138. PUŠELJA ANTIN NIKO 2009938

1139. PUŠELJA ANDRIJIN VLADO 1912958193044

1140. PUŠELJA ANTIN STIPO 0108963193047

1141. PUŠIĆ IVIN DRAGAN 2203961191594

1142. PUŠIĆ IVIN ANDRIJA 2010962191591

1143. RADAN MATIN BRANKO 2103963192801

1144. RADAT IVIN BRUNO 2409966174369

1145. RADIĆ ANTIN KARLO 2602967193825

1146. RADIĆ DRAGIN MATO 3103969193846

1147. RADMAN MARIJANOV ZDRAVKO 1805963193620

1148. RADMAN ANTIN FRANJO 1602969192806

1149. RADOŠ PERIN NIKO 2603952194279

1150. RADOŠ FRANJIN IVO 0202950193613

1152. RADOSLAV ANTIN BUDIMIR 2507955193614

1153. RAJIĆ STJEPANOV VJEKOSLAV 1909972172018

1154. RAJIĆ IVIIN DRAGO 1705932193628

1155. RAJIĆ SREĆKOV IVAN 1603973193643

1156. RAJIĆ MIJIN SLOBODAN 0106969171220

1157. RAJIĆ PERIN DRAGAN 1608974171211

1158. RAJIĆ JOZIN DRAGAN 2412964193626

1159. RAJIĆ IVIN ZVONKO 1712954190017

1160. RAJIĆ PERIN IVICA 0601954193628

1161. RAJIĆ FRANIN ANTO 1405959193057

1162. RAJIĆ-CAKALIN NIKIN ANTO 2606959193056

1163. RAJIĆ-MIŠKOVIĆ MARKOV DRAGAN 2901964193627

1164. RAJIĆ-MIŠKOVIĆ FRANIN MARKO 0401959193651

1165. RAJKOVAA FRANJIN JOZO 3107969120011

1166. RAJKOVAA MIJIN IVAN 1504933124144

1167. RAJKOVIĆ SLAVKOV IVICA 2602964191597

1168. RAMLJAK IVIN BRANKO 1804973193622

1169. RAMLJAK ZDRAVKOV ANTO 2101963172042

1170. RAMLJAK STJEPANOV IVICA 0502955

1171. RAMLJAK ANTIN MLADEN 2007953193622

1173. RAMLJAK IVIN IVO 2407972192805

1174. RAMLJAK ILIJIN SLAVKO 2711959192805

1175. RAMLJAK MATIN IVO 1409974192828

1176. RAMLJAK IVIIN ZORAN 0802956193116

1177. RAMLJAK IVIIN LJUBOMIR 0906939193617

1178. RAMLJAK STIPIN STJEPAN 3003941193617

1179. RAMLJAK STIPIN JOZO 0805970193624

1180. RAMLJAK PERIN IVO 1909956

1181. RAMLJAK ANTIN ŽARKO 2011958193618

1182. RAMLJAK IVIN IVICA 2105962190034

1183. RAćTIGORAC FRANJIN IVAN 2008940124121

1184. RASTOVIĆ MILIIN MARIO 1412964193630

1185. RAVNJAK MARKOV DRAGO 2406967194275

1186. REBERŠAK MIRKOV KARLO 2005969172002

1187. RELOTA PAVIN NIKOLA 1606952191593

1188. RELOTIĆ IVIN TADIJA 1304963

1189. REMIĆ STIPIN JOSIP 1504965171217

1190. REZDEUŠEK ALOJZOV ANTO 1601941

1191. RIBIĆ JURIN IVO 2010943192815

1192. RIMAC STIPIN MIRKO

1193. RIMAC PERIN DRAGAN

1194. RIMAC SILVIJEV VILKO 0807954194273

1195. ROMANJIŠI IVANOV NIKOLA 0710955124129

1196. RUŽIĆ STIPIN IVICA 1410972193620

1197. ŠAFRADIN RAFAELOV MARINKO 2803971193614

1198. ŠAFRADIN MARKOV JOSIP 1610972193611

1199. ŠAFRADIN FRANJIN FRANJO 2109924193610

1200. ŠAFRADIN FRANIN STIPO 3001968193616

1201. ŠAFRADIN MIRKOV ŽELJKO 0411964193614

1202. ŠAFRADIN IVIN NIKICA 2010953193615

1203. ŠAFRADIN ILIJIN MIRKO 1905960193616

1204. ŠAFRADIN MARKOV IVICA 2603954193628

1205. ŠAFRADIN NIKOLIN IVICA 1105967193615

1206. ŠAFRADIN RAFAILOV ŽELJKO 0603963193618

1207. ŠAFRADIN NIKIN JOZO 1906935193611

1208. ŠAFRADIN NIKIN PERICA 0604970193610

1209. ŠAKALO IVIN ANTO 2710939193035

1210. ŠAKIĆ ANTIN ANDRIJA 2911941193617

1211. ŠAKIĆ KARLOV JOZO 2408964190018

1212. ŠAKIĆ IVANOV DRAGAN 1904961193613

1213. SAMARDŽIĆ RUŽIN ZDRAVKO 2506961193638

1214. SAMARDŽIĆ TOMIN ZORAN 2307969102108

1215. SAMARDŽIĆ JOZIN MARKO 1810970194270

1216. ŠAMARLIĆ MARKOV DRAGO 2303958194285

1217. ŠAMIJA IVIN IVO 1106936193613

1218. ŠAMIJA DRAGIN MARINKO 0311968193614

1219. ŠAMIJA DRAGIN BLAŽEN 3107974193612

1220. ŠAMIJA STIPIN MIRKO 2807969193610

1221. ŠAMIJA ILIJIN VINKO 0202944193636

1222. ŠAMIJA JOSIPOV MARINKO 0101970193651

1223. ŠAMIJA ANTIN TADIJA 1204942

1224. ŠANTIĆ FRANJIN ŠIMUN 0310963191626

1225. ŠANTIĆ FRANJIN MLADENKO 0510970191591

1226. ŠANTIĆ MATIN IVICA 1010949193615

1227. ŠANTIĆ STIPIN DRAGAN 2608967191596

1228. ŠANTIĆ IVIN ZORAN 3112973191598

1229. ŠANTIĆ ANTIN ZVONKO 0311969193618

1230. ŠANTIĆ NIKIN PERO 1504951193625

1231. ŠANTIĆ FRANJIN MIRJAN 0506956193614

1232. ŠANTIĆ IVIIN NIKICA 1907954193615

1233. ŠAPINA MATIN JOZO 1604967

1234. ŠAPINA VINKOV TOMISLAV 1904966172002

1235. ŠAPINA VINKOV ANTO 1105975172007

1236. SARAF MIRKOV TOMO 2203973102082

1237. ŠARIĆ DUŠKOV NIKITA 3108963193617

1238. ŠARIĆ NIKOLIN IVICA 1907969193034

1239. ŠARIĆ RUDOLFOV MARKO 0405966193034

1240. ŠARIĆ MARKOV STIPO 0101954193617

1241. ŠARIĆ NIKIN DRAŽENKO 2310971193618

1242. ŠARIĆ STIPIN VELIMIR 1305972193614

1243. SAVIĆ PERIN NIKO 0511953192823

1244. SEBEŽEVIĆ ANTIN MATO 2602963122629

1245. SEKI VIKTOROV MARIJO 0209962102080

1246. SENKIĆ BLAGIN VLATKO 1206964192805

1247. ŠERO PETROV ILIJA 3001958193618

1248. ŠERO NIKIIN ZORAN 2704962193617

1249. ŠERO NIKIN PETAR 2006930193610

1250. SIANICA MARKOV DRAGO 2003974122630

1251. ŠILJ FRANJIN SLAVKO 1303969193619

1252. SIMIĆ STANKOV STANKO 0411959193827

1253. ŠIMIĆ MIJATOV VLADO 2201974193828

1254. ŠIMIĆ PERIN MARKO 2005972172099

1255. ŠIMIĆ MARKOV STJEPAN 1208935172091

1256. ŠIMIĆ IVANOV BUDIMIR 0803974173978

1257. ŠIMIĆ PERIN JURO 0208961150125

1258. ŠIMIĆ ILIJIN ILIJA 0304963123581

1259. ŠIMIĆ IVIN JOSIP 0307975193827

1260. ŠIMIĆ NIKIN MARKO 2210970193849

1261. ŠIMIĆ FRANJIN IVICA 0702969193838

1262. ŠIMIĆ PETROV IVAN 0207962171218

1263. ŠIMKIĆ GABRIJELOV ANTO 3103966173976

1264. ŠIMUNOVIĆ PETROV LUKA 0711967122649

1265. ŠIMUNOVIĆ MIRKOV ŽELJKO 2606971122652

1266. ŠIMUNOVIĆ MATIN ŽELJKO 2106965173978

1267. ŠIMUNOVIĆ NIKIN JURO 0509952122622

1268. SINANOVIĆ MATIN MARIJAN 2102971194272

1269. SINANOVIĆ ILIJIN PETAR 1108970194303

1270. ŠINDRIĆ MATIN JOZO 1511955193030

1271. ŠIPIĆ PERIN ZORAN 1709967173978

1272. ŠIPIĆ ANTIN IVICA 2011969193069

1273. ŠIPIĆ ANTIN ŽELJKO 1007964193043

1274. ŠIPURA ANTIN TOMISLAV 0708974102733

1275. ŠIRIĆ NIKOLIN MATO 1801961193822

1276. ŠIRIĆ ANTIN NIKOLA 1201936193824

1277. ŠIRIĆ NIKOLIN JOSIP 1503971193854

1278. ŠIRIĆ PERIN BRACO 2209969194274

1279. ŠIŠKO IVIN ŽARKO 2601958192801

1280. ŠKOBIĆ MILANOV MIŠA 0807944192809

1281. SKOĆIBUŠIĆ STIPIN KREŠO

1282. ŠKULJ FRANJIN ANTO 2510973

1283. ŠKULJ NIKIN JOSIP

1284. SLADOJA PERIN IVAN

1285. SLIPAC ANTIN JOSIP 1909961192805

1286. SLIPAC STIPIN PETAR 2706940192800

1287. SLIPAC STIPIN RANKO 0202970192818

1288. SLIŠKOVIĆ TADIJIN ANTUN

1289. SLIŠKOVIĆ IVIN DRAGO

1290. SLIŠKOVIĆ KARLOV NIKO 2603964193820

1291. SLIŠKOVIĆ IVIN MATO 2707940122620

1292. SLIŠKOVIĆ JOSIPOV GORAN 2701974172017

1293. SLIŠKOVIĆ MARKOV NIKICA 2910959193820

1294. SLUGANOVIĆ ANTIN NIKO 2312949193038

1295. SMOLJO IVIN MIRKO 2003963191592

1296. ŠOKIĆ VLADIN IVO 2005958173988

1297. SOLOMUN ILIJIN VLADIMIR 0212940192800

1298. ŠOŠIĆ MARKOV MIRKO 0301955192818

1299. ŠOŠIĆ FRANJIN MARKO 1405970193824

1300. SPAJIĆ NIKIN ANTO 0502964194276

1301. SPAJIĆ IVIIN MARKO 1601960194273

1302. SPAJIĆ ILIJIN DRAGO 0802974194278

1303. SPASOJEVIĆ ALEKSIN STANKO 0712952122630

1304. SROGA STANISLAVOV DARIUSZ 1102967

1305. STANIĆ JANKOV ŽELJKO 0709966172095

1306. STANIĆ MATIN ZORAN 2708962173977

1307. STANIĆ JURIN IVICA 1809953192818

1308. STANIĆ IVIN MARINKO 2205965192806

1309. STANIĆ MIRKOV BRANKO 0904969172005

1310. STANIŠIĆ MARKOV RANKO 0104959191603

1311. STAPIĆ JOZIN ANTO 0411966191597

1312. STAPIĆ JOZIN ANTO 1205971172007

1313. ŠTEKO STIPIN MIRKO 1102957172009

1314. ŠTEKO JOZIN DRAGAN 0603963191606

1315. ŠTEKO NIKIN ANTO 1804935191608

1316. STIJEPIĆ STJEPANOV VINKO 0505950192180

1317. STIJEPIĆ ILIJIN MIRKO 1705970192171

1318. STIPIĆ ANTIN STIPO

1319. STIPIĆ IVANOV JURO 2309949102732

1320. STIPIĆ STIPIN SLAVKO 1208967192809

1321. STIPIĆ ANTIN IVO

1322. STIPIĆ MARKOV STIPO 0703954102743

1323. STIPIĆ STIPIN TIHOMIR 2302959102736

1324. STIŠIĆ MARIJANOV KRUNO 2705972194273

1325. STJEPANOVIĆ JOZIN ANTO 1510963172019

1326. STJEPANOVIĆ MARIJANOV ADOLF 1706972177019

1327. STOEVIĆ LUBOMIROV PREDRAG 2910964193030

1328. STOJAK JOZIN IVO

1329. STOJAK ILIJIN JAKOV 0107974193034

1330. STOJAK JAKOVLJEV ANTO 1309961193030

1331. STOJAK IVIN ŽARKO 1006975193627

1332. STOJAK FRANJIN MARKO 0503935193038

1333. STOJAK FRANJIN JOZO 2606965193610

1334. STOJAK JOZIN FRANJO 2101928193045

1335. STOJAK LUKIN ŽELJO 0309962193049

1336. STOJAK LUKIN IVICA 1402955193037

1337. STOJAK JOZIN TOMISLAV

1338. STOJANOVIĆ ZDENKOV ŽELJO 3006973193069

1339. STOJEVIĆ JOZIN ANA 1601976128505

1340. STOJEVIĆ MARKOV ZDRAVKO 2310971123687

1341. STOJEVIĆ JOZIN DRAGO 2911954123596

1342. STOJIĆ IVIN IGOR 2611968174130

1343. ŠTRBAC IVIN NIKOLA 2503975190004

1344. ŠTRBAC IVIIN STIPO 3101937193612

1345. ŠTRBAC ANTIN LUKA 0205954190006

1346. ŠTRKALJ ANTIN NIKICA 1908972102089

1347. STRUKAR ZVONKOV MARIO 3003971193034

1348. STRUKAR ŽARKOV SLAVKO 3004962192803

1349. STRUKAR VINKOV STJEPAN 2707942193614

1350. STRUKAR ANTIN IVO 0706940193613

1351. STUPAR-LJUBAS KATIIN HENRIK 0909966

1352. SUIĆ JURIN ANTO 1407959192819

1353. SUIĆ CVILKOV FABIJAN 1910972193615

1354. SUIĆ MARIJANOV MARINKO 0202969193053

1355. SUIĆ STIPIN MARIO 2101973193052

1356. ŠUGIĆ IVIN ILIJA 0511959103946

1357. SUKARA RISTIN RANKO 0907969

1358. SULJUZOVIĆ KREŠIMIROV MLADEN 0601969173976

1359. ŠUMAN MARIJANOV DRAGAN 0201971193035

1360. SUNJKOV ILIJIN ANTO 2205956190019

1361. SURETA STANISLAVOV DRAGAN 1309953193064

1362. ŠURKIĆ BLAŠKOV NANDI 0112957173988

1363. ŠURKIĆ MATIN VJEKOSLAV 0108975173971

1364. ŠUŠNJA NIKIN IVO 0203957191590

1365. ŠUŠNJA FRANJIN RUDOLF 0310963191595

1366. ŠUŠNJARA IVIN JOZO 2903945191595

1367. ŠUŠNJARA VINKOV ŽARKO 1007965171213

1368. ŠUŠNJARA MIRKOV FROZINKO 1003969171212

1369. ŠUŠNJARA MARKOV MIODRAG 1110970171219

1370. ŠUTIĆ MATIN PETAR 28069631936

1371. SVALINA VINKOV VIKTOR

1372. ŠVRAKA VAHIDOV MIRSAD 1301960100038

1373. TABAK LUKIN IVICA 2212971123588

1374. TABAK MIRKOV NEDJELJKO

1375. TADIĆ JOZIN MATO 2609954193382

1376. TADIĆ ANTIN ANTO 1308961193820

1377. TADIĆ IVANOV FABIJAN 1811963194279

1378. TADIĆ ANTIN NIKOLA 2607937

1379. TADIĆ BLAŽOV ANTO 2803943194282

1380. TADIĆ CVITKOV ŽELJKO 1103965193092

1381. TADIĆ JOZIN TOMO 2708966193824

1382. TADIĆ MARKOV BOSILJKO 0506974193831

1383. TADIĆ JOZIN JAKOV 2507948330290

1384. TADIĆ JOZIN FRANJO 2210962193856

1385. TADIĆ LUCIN MIRO 2005948171502

1386. TADIĆ ANTIN IVICA 0507967172111

1387. TADIĆ ANTIN JOZO 0208961193826

1388. TADIĆ PETROV MARKO 0801944330197

1389. TANKULJIĆ TOMIN IVO 0203938102080

1390. TARABA ILIJIN ŽELJKO 0912964193613

1391. TAVIĆ IVIN JAKOV 2704970193035

1392. TAVIĆ JAKOVLJEV ANTO

1393. TAVIĆ PERIN MIROSLAV 0110974

1394. TAVIĆ PETROV STIPO 1312972193041

1395. TAVIĆ IVIN MIJO

1396. TAVRA IVIN DRAGAN 0303970172095

1397. TAVRA IVIN DRAGAN 0303970172095

1398. TIKVIĆ JAKIN KARLO 0607956190047

1399. TODOROVIĆ STOJANOV PREDRAG 2011952193618

1400. TODOROVIĆ OSTOJIN NEBOJŠA 0703964193836

1401. TOKIĆ FRANJIN IVICA

1402. TOLIĆ IVIN GORAN 1411963190028

1403. TOLJUŠIĆ NIKIN ZDRAVKO 3006969193611

1404. TOLJUŠIĆ IVIN RANKO 1104975193628

1405. TOLJUŠIĆ ANTIN DRAGAN 2104962193614

1406. TOLO SLAVKOV JOSIP 1605955171228

1407. TOLO NIKIN MILENKO 2611963171214

1408. TOLO MIJIN JURO 0901949171121

1409. TOMAS BRANKOV VLADO 0810969193835

1410. TOMAS IVIN JANKO 2511966193834

1411. TOMIĆ STIPIN JOZO 0108942193616

1412. TOMIĆ VIKTOROV IVICA 0911963193044

1413. TOMIĆ NIKOLIN JOSIP 0108960193631

1414. TOMIĆ NIKIN DRAGAN 0806971151964

1415. TOMIĆ TADIJIN ZORAN 1707971122625

1416. TOMIĆ MIJIN ILIJA 1304970192800

1417. TOMIĆ ILIJIN STJEPAN 1902956193823

1418. TOMIĆ ILIJIN JOZO 0706973193848

1419. TOMIIĆ ANTIN BRANKO 3107956171210

1420. TOMIIĆ JURIN VINKO 0807972172007

1421. TOPALOVIĆ STIPIN STIPO 1003945193045

1422. TOPALOVIĆ JOZIN ANTO 0704946193043

1423. TOPALOVIĆ NIKIN DRAGAN 0712972193038

1424. TOPALOVIĆ SREĆKOV VLADO 2003970193045

1425. TOPALOVIĆ MIJIN NIKOLA 1903963120005

1426. TOPALOVIĆ LJUPKOV MATO 0611965193056

1427. TOPALOVIĆ STIPIN STIPO 2703949192804

1428. TOPIĆ MARKOV ILIJA 3008952194277

1429. TOPIĆ ZVONKOV FRANJO 0409952193614

1430. TOTIĆ MARKOV DRAGAN 0801966190003

1431. TOTIĆ BLAŽOV NIKICA 0503969193614

1432. TOTIĆ PETROV ALOJZ 1304962190033

1433. TRBARA MARKOV ZDRAVKO 1703971192806

1434. TROGRLIĆ ANTIN JOZO 2109944194273

1435. TROGRLIĆ STJEPANOV MARIN 1107968172096

1436. TROGRLIĆ ANTIN IVICA 0706972172103

1437. TROGRLIĆ MARIJANOV MATO 2611953194275

1438. TROGRLIĆ VINKOV TOMISLAV 2106972190020

1439. TROGRLIĆ IVIN VINKO 1904938172005

1440. TRUPINA LUKIN IVO 0704960193018

1441. TUBANOVIĆ ILIJIN JURE 0705967103938

1442. TUKA ANTIN DARKO 1204972171210

1443. TUKA JEDINKOV MIJO 2710966172007

1444. TUKA IVIN MARIJAN 2204948172018

1445. TUKA MARKOV ZORAN 3010966193049

1446. TUKA PERIN JOZO 2101967172210

1447. TUKA ANTIN BOSILJKO 2305960172003

1448. TUKA JURIN JOZO 0805947173977

1449. TURAJLIĆ IBRAHIMOV SENAD 0101969122708

1450. TURIĆ JOZIN JOZO 2605965192804

1451. UDOVIĆ JOSIPOV MARKO 2311970192800

1452. UDOVIĆ MARIJANOV IVO 0103955122627

1453. UDOVIIĆ JOZIN ANTO 2204962194275

1454. UZUNOVIĆ PETROV DRAGAN 1904973122622

1455. VALENTA ANTIN MARINKO 0705974192806

1456. VALJAN JOZIN VLADO 1908950193073

1457. VALJAN RUDIN DRAGAN 1508965193062

1458. VAREŠKOVIĆ RAFAELOV LJUBOMIR 1401966173988

1459. VARIVODA JURIN ILIJA 1608969124124

1460. VARIVODA SILVESTROV MARIJAN 1910951124117

1461. VENIĆ JOZIN VELIMIR 1308963192173

1462. VIDAK STIPIN DARIO 1203972193056

1463. VIDOŠEVIĆ ANTIN ANTO 2008918190005

1464. VIDOVIĆ FRANJIN MIRO 2502958193613

1465. VIDOVIĆ JOZIN IVO 0101947193822

1466. VIDOVIĆ JURIN DRAGO 1801954171228

1467. VIDOVIĆ TOMISLAVOV IVICA 2808960190046

1468. VIDOVIĆ VINCENCIJEV DUŠAN 2502959193633

1469. VIDOVIĆ ANTIN ANA 1509952198614

1470. VIDOVIĆ FRANJIN IVICA 0812970193612

1471. VIDOVIĆ SMILJKOV ANĐELKO 1003971172005

1472. VIDOVIĆ NIKIIN RATKO 1111967193615

1473. VIDOVIĆ DRAGIN NIKO 3008960171219

1474. VIDOVIĆ ANTIN MIRKO 2601952193628

1475. VIDOVIĆ MIRKOV DRAŽENKO 0305975193646

1476. VIDOVIĆ JOSIPOV JOZO 1408959

1477. VIDOVIĆ ANTIN DRAGO 1308950193628

1478. VIDOVIĆ MATIN ANTO 0110938171211

1479. VIDOVIĆ NIKOLIN STIPO 1109957193833

1480. VIDOVIĆ BRANKOV DALIBOR 1711976193617

1481. VIDOVIĆ TADIN GORAN 2711974193826

1482. VIDOVIĆ ANDRIJIN MIRKO 2708945172003

1483. VIDOVIĆ BRANKOV ANTON 2809975193617

1484. VIDOVIĆ MATIN JOSIP 2703960172024

1485. VILIĆ IVIIN IVICA 0210975122624

1486. VILIĆ ILIJIN JOZO 2210957193821

1487. VILIĆ IVIN MARIJAN 0712950122525

1488. VILIĆ IVANOV MARINKO 0609961193838

1489. VOLIĆ ANTIN DRAGO

1490. VOLIĆ VIKTOROV JAKOV 1608968

1491. VOLIĆ JOZIN IVO

1492. VOLOŠĆUK ANTIN JOSIP 0403972193828

1493. VRANJEŠ FRANJIN ROBERT 1304975192825

1494. VRANJEŠ JOSIPOV PAVO 2304960192806

1495. VRANJEŠ DRAGUTINOV GORAN 0111975192810

1496. VRBIĆ MATIN FRANJO 0307937193821

1497. VRBIĆ MARKOV KARLO 1612967193835

1498. VRBIĆ IVIN ANDRIJA 0501971193831

1499. VRBIĆ FRANJIN NIKOLA 0602944193839

1500. VRBIĆ FRANJIN ANTO 2101968193838

1501. VREBAC NIKIN ŽELJO 0811952193617

1502. VREBAC NIKIN GORDAN 2609958774550

1503. VREBAC IVIIN NENAD 0807975172002

1504. VREBAC DRAGIN ZORAN 0309959192805

1505. VRHOVAC STIPIN MIJO

1506. VRHOVAC MATIN IVICA 0609960191603

1507. VRHOVAC FRANJIN FRANJO 2307961191595

1508. VRLJIK JOZIN RADOVAN 2402955172008

1509. VRLJIAK MIJIN MARIJAN 1012969172005

1510. VRVILO ANTIN IVAN 1407973190020

1511. VUIĆ FRANJIN MARKO 0811947172008

1512. VUIĆ PETROV SLAVKO 1910958172028

1513. VUIĆ VINKOV MATO 2109961191160

1514. VUINOVIĆ GOJKOV PERO 2807968190222

1515. VUJEVIĆ STIPIN RAFAEL 0101962191607

1516. VUJICA STIPIN IVAN 2405964191600

1517. VUJICA JAKIN GABRIJEL 0811958191594

1518. VUJICA IVIN JEDINKO 0402964191590

1519. VUJICA JOZIN ANTO 0705964172000

1520. VUKADINOVIĆ DRAGIN ZVONKO 1312972191596

1521. VUKANIĆ JOZIN JAKOV 0805942173979

1522. VUKOJA NIKIN MARKO 0403963172092

1523. VUKOVIĆ ROKOV PAVO 3001945193058

1524. VUKOVIĆ STJEPANOV PAVO 0611962193043

1525. VUKOVIĆ MATIN ALOJZ 0101960194285

1526. VULETA STIPIN DARKO 2005972191611

1527. VULETA MIRKOV GORAN 2702960193662

1528. VULETA VINKOV IVO 2506950191595

1529. VULETA VINKOV NIKICA 0112968191597

1530. VULIĆ MARKOV IVO 2708965192192

1531. ZAMBONI ZVONKOV DRAGAN 2807953190034

1532. ZEC VACLAVOV DARIO 2812965193628

1533. ZEC JOZIN IVAN 1405966193046

1534. ZEC STIPIN ŽELJKO 2304974193619

1535. ZEKIĆ PERIN DRAGO 2802969122657

1536. ZEKO NIKIN AUGUSTIN 2304939192804

1537. ZEKO JANKOV JOSIP 2511962192809

1538. ZELENIKA FRANJIN ANTO 0203972171139

1539. ZELENIKA NIKIN IVO 0509961193834

1540. ZELIĆ LUKIN MIROSLAV 2309973122620

1541. ŽEPAKIĆ FABIJANOV IVAN 2108967193626

1542. ŽEPAKIĆ STJEPANOV IVICA 1401970190013

1543. ŽILIĆ ILIJIN IVAN 1903970193069

1544. ŽILIĆ ANTIN NIKOLA 1710964193038

1545. ŽILIĆ ILIJIN ALEN 0502970102081

1546. ŽILIĆ IVIN STIPO 2301937193049

1547. ŽILIĆ ALOJZIJEV PERO 0801958193044

1548. ZLATIĆ PETROV ILIJA 1001972330175

1549. ZLOJIĆ ALENOV DAMIR 1505968

1550. ZLOUŠIĆ FRANJIN FRANJO 0502942173976

1551. ZLOVIĆ KARLOV SREĆKO 0609957173988

1552. ZNAHOR ANTIN MARA 1804949196599

1553. ZOVKO MARKOV IVO 2308958194279

1554. ZOVKO JOSIPOV VINKO 2108962194284

1555. ZOVKO IVIN MARIJAN 0710940194277

1556. ZOVKO PERIN GORAN 3008974124124

1557. ZOVKO IVIN MLADEN 0304949173975

1558. ZOVKO ILIJIN MARINKO 1804964194274

1559. ZRNIĆ DRAGIN ANTO 1403936190023

1560. ZRNIĆ MARIJANOV JOSIP 3010961190017

1561. ZRNIĆ DRAGUTINOV ANTO 0202966190053

1562. ZUBAK IVANOV ANTO 0509960120019

1563. ŽULJEVIĆ MARKOV GORAN 2509964193638

1564. ŽULJEVIĆ FRANJIN PERO 2312960193627

1565. ŽULJEVIĆ ANTIN IVO 0709934193619

1566. ŽULJEVIĆ NIKIN DRAGAN 2701975193646

1567. ŽULJEVIĆ FRANJIN SLAVKO 0101957193618

1568. ŽUNIĆ ANTIN DRAGO 0401959102081

1569. ZVIJERAC PERIN DRAGAN 1106965193828

1570. ZVIJERAC PERIN IVO 3108954193825

1571. ZVIRAC NIKIN ANTO 3008967192815

1572. ANIĆ MIJIN MARINKO 2403973172034

1573. BARIĆ JOZIN DRAGAN 0109974193053

1574. BABIĆ NIKIN IVO 0606964193032

1575. BLAŽEVIĆ BOŽIN GORAN 0510972193044

1576. BRATIĆ JURIN IVAN 1605975324137

1577. BRNOS STJEPANOV DRAGAN 2809968172000

1578. BUZIĆ ŽARKOV ZORAN 0105962192803

1579. EURA STJEPANOV ZDRAVKO 2212969

1580. ULJAK VILIMOV STJEPAN 1304970191596

1581. DANDIĆ MIRKOV NEBOJŠA 0209955173518

1582. DUNO PERIN DRAGAN 0310958

1583. ERCEG MARKOV SILVIO 1812972124115

1584. FILIPOVIĆ ŠIMIN JOSIP 1307967192181

1585. FILIPOVIĆ FRANJIN ZORAN 3105969

1586. GLAVAŠ NEDJELJKOV JOZO 2004973124121

1587. GRABOVAC MATIN NIKO 0809967172034

1588. GUANIĆ BOŽIN ZORAN 0112969193051

1589. JANKOVIĆ JOZIN MIROSLAV 2705961193038

1590. JANKOVIĆ MIRKOV MLADEN 1803966192803

1591. JANKOVIĆ STJEPANOV SLAVKO 0503964392112

1592. KATANA VINKOV SLAVEN 2107946174149

1593. KNEŽEVIĆ STIPIN VLADO 2905964172005

1594. KNEŽEVIĆ PETROV MIROSLAV 1011971172008

1595. KOMŠIĆ ANTIN PERO 051197217200

1596. KOVA ANTIN PERICA 0303972193049

1597. KOVA ANTIN MIJO 2909973193037

1598. KOVAEVIĆ RADMILOV SNJEŽAN 2012974193611

1599. KREZIĆ ANTIN VELIMIR 0403969193628

1600. KRISTIĆ IVIN RAGAN 1407968

1601. KUKIĆ IVANOV SLAVEN 0410971190012

1602. LUIĆ MARIJANOV MATO 1510962172026

1603. LUKIĆ JOZIN AUGUSTIN 2104974193059

1604. MARJANOVIĆ NIKIN FRANJO 3005968

1605. MARKOVIĆ IVIN VLADISLAV 2110962192812

1606. MARKOVIĆ BOŽIDAROV JANKO 2811963

1607. MATOŠEVIĆ VESELJKOV ZORAN 0410967193058

1608. MELJANIĆ MARKOV DARIO 0208971

1609. MIŠKOVIĆ ANTIN ANTO 1002961193618

1610. PARIĆ BOŽIDAROV MILOVAN 0806974193080

1611. PLAVIĆ DRAGIN MARINKO 2712961193610

1612. RAMLJAK ANTIN ZORAN 2001977

1613. ŠTEKO PERIN SLAVEN 3105973172007

1614. VUIĆ ŠIMIN ZORAN 2108961172014

1615. VUKOVIĆ MIHAILOV BOKO 2207962193049

1616. ŽILIĆ DRAGIN FRANJO 1805972

1617. ŽULJEVIĆ MARKOV VLATKO 1107972193618

1618. ŽULJEVIĆ KARLOV IVAN 2605971193618

Urbroj: 01-012-97-5/1

Zagreb, 20.siječnja 1997.

PREDSJEDNIK REPUBLIKE I

VRHOVNI ZAPOVJEDNIK

ORUŽANIH SNAGA HRVATSKE
Vrhovnik
dr.Franjo Tuđman, v. r.


Prema Ustavu Republike Hrvatske, a uzimajući u obzir jedno od glavnih načela prava ignorantia iuris nocet (s latinskog nepoznavanje prava šteti - nitko se ne može ispričavati da nije znao da nešto zakonom nije bilo zabranjeno ili regulirano), prije nego što stupe na snagu zakoni i svi drugi propisi državnih tijela obvezno se objavljuju u Narodnim novinama. Osim zakona i drugih akata Hrvatskog sabora, u Narodnim novinama objavljuju se uredbe i drugi akti Vlade Republike Hrvatske, pravilnici, naredbe, napuci koje donose nadležni ministri, presude Ustavnog suda Republike, imenovanja i razrješenja državnih dužnosnika, veleposlanika, te i svi drugi akti državnih institucija. Također u posebnom dijelu (Narodne novine - Međunarodni ugovori) objavljuju se međunarodni ugovori koje je sklopila Republika Hrvatska. U narodnim novinama nalazi se i oglasnik javne nabave.